Opis:

Dino Squad  to gra, którą pokocha każdy miłośnik dinozaurów. Nie ma końca epoki! W Dino Squad bitwy drapieżników dopiero się zaczynają. A ty jesteś tutaj główną rolą.


Ale to nie jest takie proste. Dino Squad to strzelanka, w której musisz walczyć z prawdziwymi graczami online. Działa są montowane bezpośrednio na dinozaurach. Starożytne drapieżniki stały się tutaj niszczycielskimi maszynami, które mogą zniszczyć wszystko na swojej drodze. Skala bitwy jest naprawdę imponująca. Możesz dostosować grę do siebie, wybierając czynniki i warunki zewnętrzne. Dino Squad zapewnia możliwość samodzielnej zmiany taktyki walki.


Ale czy uda ci się zostać pierwszym? Tutaj musisz spróbować. W walce trzeba wziąć pod uwagę wiele czynników, ale najpierw trzeba się z nimi zapoznać. Im więcej godzin poświęcisz na Dino Squad, tym lepszy będzie wynik. W pewnym momencie na pewno złapiesz się na myśleniu, że możesz łatwo przewidzieć działania wroga. To najbardziej oczywiste kryterium postępu.


Ale czy Dino Squad pozostanie na Twoim urządzeniu? Czy drugiego dnia gra się znudzi? Jeśli kierujesz się recenzjami z Google Play, możesz śmiało powiedzieć, że na pewno tak nie jest. Użytkownicy wystawili grze wiele pozytywnych ocen. I to było do przewidzenia. Zdecydowana większość uwielbia wszystko, co dotyczy dinozaurów. Deweloperzy wpadli na interesującą koncepcję. Bitwy sprawiły, że gra była napięta, a strzelaniny dodawały absurdu. Zaskakujące jest, że wszystkie elementy Dino Squad dobrze do siebie pasują.


Osobnym plusem może być realistyczna grafika (o ile jest to możliwe w takiej grze). Jasne kolory, piękne lokacje - wszystko to przyczynia się do większego zanurzenia się w rozgrywce.


Zmienność Dino Squad jest również dobra. Możesz wybrać jednego z 17 dinozaurów, wypróbuj różne. Możliwości jest wiele. Ktoś zatrzymuje się tylko na jednym drapieżniku, podczas gdy inni nieustannie zmieniają swoje preferencje. Najlepsze rezultaty można osiągnąć w obu przypadkach.

Możesz stworzyć całą drużynę dinozaurów, aby jeszcze częściej wygrywać Dino Squad. Działaj!


Reklama

Pobierz Dino Squad 0.18.2

Nowości w tej wersji
• Bug fixes and other improvements
informacje ogólne
wersja 0.18.2 (16966)
Data umieszczenia 2021-11-26 21:38
rozmiar 94.93 MB
polski nie
wymagania
android 6.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
BILLING

BILLING

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

Wszystkie aplikacje PIXONIC na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/04/26 10:26
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |