Opis:

Roller Rush  to jeden ze „standardowych” zabójców czasu, wysoko ocenianych przez użytkowników Google Play.

Gra zasługuje na pozytywne oceny. Szybko zdobyła popularność, a ludzie, którzy ją grają, spieszą się, by rywalizować z przyjaciółmi.


Jaki jest powód? Proste sterowanie, przystępny cel - wszystko to przyciąga graczy. Możesz bawić się podczas przerw, w komunikacji miejskiej, czy podczas nudnego spotkania / lekcji. W każdej chwili możesz się zatrzymać. Nie oznacza to, że utrata postępów w Roller Rush może być dla kogoś wyjątkowo denerwująca.


W grze musisz przejąć kontrolę nad kołem, które po prostu toczy się po jezdni. Aby wykonać manewry, musisz przesunąć palcem we właściwym kierunku. Na tym kończy się kontrola.


Staje się jasne, że gra będzie odpowiadać graczom w każdym wieku. Zarówno dzieci, jak i dorośli mogą natychmiast „włączyć się” w Roller Rush. Żadnych wątpliwych treści, żadnych dziwnych wątków. Niektórzy uwielbiają bitwy i horrory, podczas gdy inni gracze mają bzika na punkcie prostych projektów. A Roller Rush został zaprojektowany dla drugiego typu.


Główną cechą jest to, że kostki pełnią rolę przeszkód w Roller Rush. Twoje koło powinno zawsze kolidować tylko z kostkami tego samego koloru. W przeciwnym razie musisz zacząć od nowa. Przeciągnij palcem po ekranie w różnych kierunkach, tak aby koło znalazło się na pasku z żądaną kostką. Jedyną trudną rzeczą jest to, aby nie zapomnieć, jaki kolor chcesz. Nie będzie to jednak stanowić większego problemu dla tych, którzy grają od dłuższego czasu. Samo koło podpowie Ci, jakiego koloru potrzebujesz.


Roller Rush będzie się z czasem komplikował. Jeśli pomyślnie wykonasz zadanie we wczesnych etapach gry, w przyszłości prędkość zacznie rosnąć. A to oznacza, że ​​musisz się skoncentrować i reagować znacznie szybciej. Przyspieszenie w czasie jest typową cechą tych gier.


Charakterystyczne cechy Roller Rush na Androida:

  • prosta kontrola, możesz od razu rozpocząć grę;
  • nadaje się do wielu urządzeń, nie wymaga dużych zasobów;
  • możesz grać wszędzie (i dla graczy w każdym wieku);
  • dynamika;
  • doskonały trening reakcji.

Reklama

Pobierz Roller Rush 2.3

Nowości w tej wersji
v2.3: Fixed some crash bugs of the game. Thanks.
informacje ogólne
wersja 2.3 (14)
Data umieszczenia 2021-04-25 12:30
rozmiar 20.97 MB
polski nie
wymagania
android 4.0+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/04/26 12:29
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |