Pocket Pioneers
0 (0)

Opis:

Pocket Pioneers  to gra, w której musisz stać się jednym z pionierów. Możesz wchodzić w interakcje z graczami z całego świata w czasie rzeczywistym i rozwijać swoje gospodarstwo. Jeśli jesteś zmęczony samotną grą, możesz swobodnie utworzyć sześcioosobową grupę. Z przyjaciółmi zawsze jest fajniej!


Świat w Pocket Pioneers jest przyjazny i gościnny. Oznacza to, że gracze w każdym wieku mogą pomóc postaciom w grze. Wykonuj misje i wypróbuj różne aktywności!


Lokalizacje w Pocket Pioneers są pełne tajemnic. A gracze mogą je rozwiązać. Jednak po drodze spotkasz ciekawe questy, innych graczy, z którymi będziesz musiał wejść w interakcję. Zawsze miło jest czuć się częścią dużej grupy. W Pocket Pioneers wszyscy użytkownicy mają wspólny cel - eksplorację okolicy. Ale nie powinieneś też zapominać o rozwoju swojej osobistej fabuły.

Pocket Pioneers ma również system poziomowania postaci. Jeśli wykonujesz zadania, podchodź do nich odpowiedzialnie, to wkrótce będziesz mógł poczynić postępy.


Możesz zmienić swoją postać, skupiając się na indywidualnych preferencjach. Ponieważ gra jest wieloosobowa, postacie muszą się od siebie różnić. Twórcy Pocket Pioneers przygotowali ogromną liczbę zupełnie różnych elementów garderoby. Na pewno znajdziesz coś, co podkreśli indywidualność, koresponduje z „rolą” postaci w grze wieloosobowej.

Pocket Pioneers nie ma praktycznie żadnych ograniczeń dla gracza. Na początku gra może wydawać się prosta i bardzo spokojna, ale potem okazuje się, że świat jest naprawdę ogromny (szczególnie jak na grę mobilną). Możesz go odkrywać we własnym tempie! Nie ma ścisłej ścieżki fabularnej, od której nie można zbaczać. Masz dość lokalizacji? Czy chcesz wykonywać lokalne zadania w innym miejscu? Wyruszyć w podróż!


Charakterystyczne cechy Pocket Pioneers na Androida:

  • oszałamiająca grafika, przyjemna kolorystyka;
  • multiplayer;
  • gra jest uniwersalna;
  • możliwe jest dostosowanie postaci do siebie;
  • ogromny świat;
  • przyjazna interakcja z graczami i mieszkańcami.

Reklama

Pobierz Pocket Pioneers 0.2.3

Nowości w tej wersji
It's Summertime in Acorn City! ☀️??️ #summerinthecity

GUILDS & GOODIES
● Customize and show off your sweet new Guild Crest on hats, flags and emotes! #guildpride
● Scout out surprise Goodiebags in select offers. Even better, one purchase gifts a Goodiebag to all fellow Guild members too! #sharingiscaring
● Sweep up new summer #fashion, accessories, furniture and decor from the local shops.
● More quality of life improvements implemented!
informacje ogólne
wersja 0.2.3 (111)
Data umieszczenia 2021-07-17 17:40
rozmiar 119.79 MB
polski nie
wymagania
android 6.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/04/27 10:48
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |