Doomsday Rider
0 (0)

Opis:

Doomsday Rider  to gra mobilna, w której musisz spróbować wcielić się w motocyklistę imieniem Eric. Głównym zadaniem będzie uratowanie przyjaciela. Ale będzie to wymagało współpracy z innymi postaciami. Otrzymasz pełnoprawny oddział wojowników przeciwko złu!


Eric ma własny warsztat motocyklowy, więc wie o nich wszystko. Jednak szczęśliwe plany życiowe zostały zdezorientowane przez apokalipsę.

Ale przed kim uratować dziewczynę bohatera? Dlaczego miała kłopoty? A jak znaleźć tego przyjaciela? Doomsday Rider to postapokaliptyczny projekt. Musisz przedzierać się przez liczne zombie i pokonywać duże odległości. A wszystko to na motocyklu! Twój cel zmotywuje Cię do pójścia naprzód. Nawet jeśli jest to trudne. Nawet jeśli wydaje się, że po drodze jest zbyt wiele potworów. Nawet jeśli po raz pierwszy uruchomiłeś Doomsday Rider.

Ale jak radzisz sobie z zombie? Jak nie dostać się w ich szpony? Po prostu musisz się spieszyć?


To nie może być takie proste. Doomsday Rider sprawi, że chwycisz za broń. Konieczne jest zabicie wszystkich stojących na drodze potworów. Będzie to pierwszy krok w kierunku wyeliminowania skutków katastrofy. Doomsday Rider może bardzo denerwować, więc gra nie jest odpowiednia dla osób szczególnie wrażliwych.

Szybko nauczysz się grać w Doomsday Rider. Istnieje prosty system sterowania, dzięki czemu możesz rozwinąć niezbędne umiejętności w dniu instalacji gry. Strzelanie też to nic wielkiego.


Dziś w Doomsday Rider gra ponad tysiąc użytkowników. Ale co sprawia, że ​​ta gra jest wyjątkowa?

  • możliwość natychmiastowego rozpoczęcia, proste zarządzanie i szkolenie;
  • jasne kolory i dobra grafika;
  • dynamika, bitwy, arsenał broni;
  • ciągłe napięcie, poczucie zagrożenia, duże odległości;
  • fabuła, której nie ma w większości tych gier.

Doomsday Rider może zostać zainstalowany przez graczy powyżej dwunastego roku życia. Projekt został opracowany przez Xiaoniu Technology. Gra ma spory potencjał, więc nie ma wątpliwości, że z czasem liczba aktywnych graczy będzie się tylko zwiększać. Jeśli chcesz być jednym z pierwszych, zacznij grać już teraz!


Reklama

Doomsday Rider

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/04/27 12:51
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |