Opis:

Game Sushi Roll 3D  - to kulinarny symulator, który przygotuje różnorodne składniki, aby uczynić z nich ziemię, zaskoczyć klientów oryginalnymi smakami.

Użytkownik spróbuje wcielić się w kucharza w małej kawiarni z japońskim menu. Częściej odwiedzający zamawiają sushi, ale oprócz nich trzeba umieć gotować ramen, sashimi i inne orientalne potrawy. Każdy poziom oznacza wykonanie jednego zamówienia, pokonanie prostego dystansu wraz z wykonaniem określonych działań. Po dotarciu do mety pozostaje doprawić arcydzieło i czekać na odpowiedź. Składniki należy ostrożnie pokroić, wlać, skręcić, przestrzegając ideału jasnych zadań. Wśród świeżej żywności można natknąć się na zepsute. Również przypadkowo na talerz wypadają zupełnie niejadalne elementy, jak np. Pinezki. Ważne jest, aby uważnie monitorować proces, aby uniknąć niepowodzeń, które psują reputację instytucji.

Ludzie są skłonni hojnie zapłacić za dobrą pracę, jeśli wynik jest przyjemnie imponujący, do kwoty głównej doliczany jest napiwek. Początkujący szef kuchni przygotowuje tylko sushi i przed podaniem stara się je starannie pokroić nożem. Później odkrywane są nowe komponenty, a ponadto możliwe staje się wykonanie większej liczby czynności. Głównym wskaźnikiem jakości działań jest nastrój klientów, którzy przyjechali. W trakcie gotowania można obserwować skalę stanu emocjonalnego klienta, przewidywać, jak bardzo spodoba mu się proponowana odmiana dania.

Charakterystyczne cechy gry Sushi Roll 3D:

  • gotowanie potraw japońskich;
  • krojenie jedzenia, odblokowywanie innych czynności;
  • dokładność manewrowania, minimalizacja błędów;
  • obsługa klienta i zarabianie środków;
  • śledzenie nastroju postaci.

Prosty i jasny timekiller odwróci uwagę zwykłych fanów od codziennych zmartwień. Intuicyjne podpowiedzi pomagają natychmiast zrozumieć cele. Zwiedzający zachwycają pozytywnym nastawieniem i chęcią wielokrotnego podziwiania kulinarnych kreacji użytkownika. Zakres zadań systematycznie się powiększa, można korzystać z ulepszonych narzędzi, dodawać rzadkie komponenty. Chęć zmian wizualnych zaleca się skierować na radykalną korektę wnętrza. Zostań genialnym szefem kuchni, obsługuj niezwykłych gości i wpływaj na popularność lokalu wśród różnorodnej publiczności!


Reklama

Pobierz Sushi Roll 3D 1.6.4

Nowości w tej wersji
Bug fixes!
informacje ogólne
wersja 1.6.4 (153)
Data umieszczenia 2021-11-05 22:46
rozmiar 117.04 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/04/28 12:45
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |