Opis:

Tegra  to gra mobilna, w której musisz przetrwać walcząc z licznymi potworami. W Tegra będziesz musiał regularnie chwytać za broń.

Świat pogrążył się w ciemności, gdy nastąpił magiczny kataklizm. Wędrowanie tutaj bez broni stało się zbyt niebezpieczne. Dostępny jest jednak duży arsenał broni, z którego możesz wybrać najwygodniejsze opcje. Eksploruj rozległe terytoria Tegry, ale nigdy nie opuszczaj czujności.


Postać będzie sterowana z pierwszej osoby, co przyczyni się do większego immersji. Koncepcja i projekt Tegry są całkowicie oryginalne. Projekt został opracowany od podstaw, nie było udanych kopii, które stały się „punktem wyjścia”. W tej grze otrzymujesz zupełnie wyjątkowe wrażenia bitewne.


W Tegrze jest naprawdę dużo mobów i potworów, wszystkie są różnorodne. Dlatego będziesz musiał regularnie zmieniać broń. Skoncentruj się nie tylko na własnych preferencjach, ale także na sytuacji wokół.


Tegra ma fabułę, która jest rzadkością w grach tego gatunku. Konieczne jest nie tylko strzelanie do wrogów. Tutaj możesz zanurzyć się w pełnoprawnym wszechświecie. Zgodnie z ocenami użytkowników, spodoba ci się ta podróż.

W tej chwili w recenzjach użytkownicy zgłaszają, że napotykają błędy. Jednak programiści aktywnie rozwijają projekt, eliminując wady. Problemy z grą powinny zostać rozwiązane tak szybko, jak to możliwe.


Wkrótce pojawi się tryb gry online dla wielu graczy. Chociaż możesz walczyć w pojedynkę w Tegra. Ci, którzy nie chcą przegapić aktualizacji, będą częściej wchodzić do gry. Jest to przydatne dla wszystkich graczy, którzy naprawdę lubią Tegrę.

W grze musisz nie tylko strzelać, ale także tworzyć. Crafting to jedna z podstawowych opcji Tegry. W końcu szczególną uwagę przywiązuje się do tworzenia obiektów ze wszystkiego, co dzieje się w postapokaliptycznym świecie.


Dodatkowym atutem gry będzie interakcja z otoczeniem. Lokacje są tutaj naprawdę żywe. Zakres projektu w kontekście gier mobilnych jest niesamowity.

Rozegraj wyjątkowy scenariusz i zostań częścią historii świata fantasy!


Reklama

Pobierz Tegra 1.2.14

Nowości w tej wersji
Fixed bugs in quests
Fixed bugs in crafting
Add promo codes.
Write to the support if you have lost items due to a bug.
Contact support: avegagames@gmail.com
informacje ogólne
wersja 1.2.14 (52)
Data umieszczenia 2021-06-23 13:05
rozmiar 71.73 MB
polski nie
wymagania
android 7.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

Wszystkie aplikacje Avega Games na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/04/29 10:17
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |