Elite X - Street Racer
0 (0)

Elite X - Street Racer

Opis:

Elite X - Street Racer zaprasza Cię, abyś poczuł się jak uczestnik dynamicznych wyścigów. Zostań najlepszym kierowcą, wybierając jeden z wielu dostępnych samochodów. „Technika” jest tutaj dość powszechna, więc gracz może poczuć się jak uczestnik spontanicznych wyścigów ulicznych.


Niektórzy gracze są zadowoleni z liczby samochodów w Elite X - Street Racer, podczas gdy inni chcieliby mieć do dyspozycji więcej. Jeśli programiści poprawią projekt w przyszłości, na pewno pojawi się nowa technologia. W tej chwili wygląd samochodów można już zmienić, koncentrując się na własnych preferencjach.

Elite X - Street Racer zebrał dość kontrowersyjne recenzje w Google Play (co jest dość naturalne). Gra została zainstalowana prawie 2000 razy. Jedni znudzili się jazdą, inni nie byli zadowoleni z modeli ... ale są też tacy, którzy zachwycają się wyścigami ulicznymi! Możesz zacząć grać już dziś, aby wyrobić sobie opinię na temat projektu.


Musisz jeździć po mieście. A drogi będą zupełnie inne. Gdzieś ściga się po plaży, ale gdzieś to zwykły asfalt. Możesz także wybrać miejsce, w którym chcesz w danej chwili zagrać. Możesz rywalizować zarówno w dzień, jak iw nocy. W tym celu przed zameldowaniem należy wybrać dogodną porę dnia.


Jeśli jesteś przyzwyczajony do zabawy, gdy wokół jest jasno, a teraz spróbujesz jeździć nocą, zdziwisz się, że miasto wygląda zupełnie inaczej. Droga do zwycięstwa może stać się znacznie trudniejsza. Jednak gracze, którzy często zmieniają parametry i ustawienia, próbują nowych rzeczy, naturalnie odnoszą wielki sukces. Aby zostać najlepszym w Elite X - Street Racer, będziesz musiał trenować w różnych warunkach. A gra to zachęca!


Elite X - Street Racer nie wymaga dużej ilości zasobów z Twojego urządzenia mobilnego. Jednocześnie gra oferuje grafikę 3D. Wielu graczy powie, że komponent wizualny jest mocną stroną tego projektu. Dla innych kolory będą wydawać się zbyt jasne. Które rasy są dla Ciebie odpowiednie? Podążaj ścieżką prób i błędów, testuj różne gry i znajdź swoją ulubioną.


Reklama

Pobierz Elite X - Street Racer 1.2.3

Nowości w tej wersji
Bug fixes
Improved game performance
First person camera added
informacje ogólne
wersja 1.2.3 (8)
Data umieszczenia 2021-04-28 14:38
rozmiar 108.61 MB
polski nie
wymagania
android +
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

Wszystkie aplikacje Sebby Games na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/04/29 12:20
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |