FINAL FANTASY ALL THE BRAVEST
0 (0)

FINAL FANTASY ALL THE BRAVEST

Opis:

FINAL FANTASY ALL THE BRAVEST  to casualowa gra na urządzenia mobilne, która spodoba się fanom jasnych środowisk i pixel art. Musisz tu eksplorować liczne lokacje, walcząc po drodze z przeciwnikami. A potwory w FINAL FANTASY ALL THE BRAVEST są zupełnie inne. W bitwie w takiej czy innej formie będziesz musiał przemyśleć taktykę, a czasem wybrać odpowiednią odległość.


Jeśli uda ci się zdobyć wielu sojuszników w FINAL FANTASY ALL THE BRAVEST, wyspa będzie się nieustannie rozwijać. Ale wszystko przychodzi z czasem. Nie należy spodziewać się znaczących wyników pierwszego dnia gry. Potrzeba będzie czasu, zanim postęp będzie widoczny.


FINAL FANTASY ALL THE BRAVEST otrzymał sprzeczne recenzje w Google Play. Nie wszystkim podobała się ta gra. Mimo że został określony jako przypadkowy, niektórzy użytkownicy zwracali na to szczególną uwagę, zwracając uwagę na „prymitywizm”. Wynika z tego jednak, że projekt jest odpowiedni dla graczy w każdym wieku. Każdy może zacząć grać w FINAL FANTASY ALL THE BRAVEST! I nie będzie miał żadnych trudności z zarządzaniem poziomami, po których gra będzie chciała zostać usunięta z urządzenia. Niektórzy ludzie lubią proste podejście, podczas gdy inni są przyzwyczajeni do ciekawych bitew.


FINAL FANTASY ALL THE BRAVEST zapewnia swobodę działania. Niektórym może się to wydawać znaczące, podczas gdy innym będzie ciasno w ogromnym świecie pikseli. Skąd wiesz, czy gra jest dla Ciebie odpowiednia? Po prostu spróbuj sam. FINAL FANTASY ALL THE BRAVEST ma do tej pory zainstalowanych ponad 500 000 odtwarzaczy. Z biegiem czasu ta liczba będzie rosła.


To nie jest projekt, który powstał z czystym entuzjazmem. Społeczność fanów FINAL FANTASY jest naprawdę ogromna. Gracze nie mogą zrezygnować z gry mobilnej.


Tutaj możesz swobodnie poruszać się po mapie i znajdować przygody w różnych lokalizacjach. Po drodze będą niebezpieczeństwa, ale dla doświadczonych graczy nie będzie to duży problem.

Zainstaluj FINAL FANTASY ALL THE BRAVEST, wyrusz w podróż pełną tajemnic i niebezpieczeństw!


Reklama

Pobierz FINAL FANTASY ALL THE BRAVEST 1.0.1

Nowości w tej wersji
- Android OS6 support added.
informacje ogólne
wersja 1.0.1 (101)
Data umieszczenia 2017-06-21 12:50
rozmiar 44.04 MB
polski nie
wymagania
android 2.3.3+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
BILLING

BILLING

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/04/30 10:21
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |