Deweloperzy Zombeast: Survival Zombie Shooter
0 (0)

Deweloperzy Zombeast: Survival Zombie Shooter

Opis:

Gra Zombeast: Zombie Survival Shooter ™  - ostra strzelanka zombie, w której można przejść skomplikowaną ścieżkę fabularną wypełnioną agresywnymi stworzeniami zombie.

Apokalipsa to zjawisko globalne, ale użytkownik będzie się przejmował jedynie losem swojej postaci. Chodzące trupy wypełniły terytorium, strzelec musi systematycznie zabijać stwory i iść do przodu. Każdy etap obejmuje pokonanie określonego obszaru. Możesz poruszać się w dowolnym kierunku, ale w końcu będziesz musiał iść określoną ścieżką i zabić wszystkich wrogów chętnych do rozprawienia się z ocalałym. Kwestia zachowania określonego życia jest bardzo aktualna, strach przed śmiercią sprawia, że ​​szeroko zakrojone idee o zbawieniu ludzkości schodzą na dalszy plan.

Oprócz głównego celu, jakim jest przetrwanie, zaleca się wykonywanie dodatkowych misji w celu uzyskania nagród. Zadania staną się trudniejsze, głównym czynnikiem niepokojącym będzie niewielka liczba dostępnych nabojów. Ten stan wyklucza scenariusz niekończącego się ostrzału. Konieczne jest przemyślenie taktyki, biorąc pod uwagę cechy zachowania różnych ras zombie. Pieniądze zarobione na pracy warto zainwestować w ulepszanie broni i powiększanie osobistego arsenału. Karabiny, karabiny maszynowe, strzelby, materiały wybuchowe i inne narzędzia będą do dyspozycji doświadczonego wojownika. Broń biała przydaje się, jeśli wróg zdołał podejść zbyt blisko.

Charakterystyczne cechy gry Zombeast: Survival Zombie Shooter:

  • strzelanie do chodzących trupów;
  • pokonanie określonej odległości na każdym poziomie;
  • ulepszanie broni i zakup nowych modeli;
  • ograniczona ilość amunicji;
  • eliminacja różnych typów antagonistów.

Ponura strzelanka z perspektywy pierwszej osoby natychmiast zanurza cię w niesamowitym otoczeniu. Ładna grafika połączona z przerażającą ścieżką dźwiękową potęguje sytuację. Akcja wymaga aktywnych działań i decyzji operacyjnych, opóźnienie będzie fatalne dla postaci. Strzelanie, przeładowanie, wymiana broni odbywa się błyskawicznie. Automatyczny celownik upraszcza ten proces, choć trzeba rozglądać się za podejściem do każdego typu przeciwnika, identyfikować słabe punkty. Zabijaj, broń i znajdź oryginalne sposoby na dłuższe przetrwanie!


Reklama

Pobierz Deweloperzy Zombeast: Survival Zombie Shooter 0.28.2

Nowości w tej wersji
1) 50 new levels.
2) New location: Highway.
3) Improvements of industrial location.
4) Bug fixes.
informacje ogólne
wersja 0.28.2 (495)
Data umieszczenia 2022-04-17 03:25
rozmiar 454.14 MB
polski nie
wymagania
android 7.1.1+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

AD_ID

AD_ID

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/05/01 12:06
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |