Opis:

I Am Hero  to mobilna gra z wyjątkową rozgrywką. Tutaj musisz pompować, po drodze zbierając najsilniejszą drużynę wojowników, którzy będą działać za Ciebie na polu bitwy. Aby bitwa trwała dalej, gracz nie musi nawet nic robić. Wystarczy poprawnie skompletować drużynę. To sprawia, że ​​I Am Hero jest jednocześnie prosty i złożony. Proste, ponieważ nie musisz uczestniczyć w procesie podczas bitwy. Trudne, ponieważ po rozpoczęciu bitwy nie będziesz mógł wpływać na to, co się dzieje.


Aby zespół był jak najbardziej użyteczny, działał harmonijnie, trzeba zadbać o „kompatybilność” bohaterów. Jeśli doskonale się uzupełniają, odblokujesz dodatkowe bonusy.


Ale od kogo zbudować drużynę bojową? I Am Hero oferuje dziesiątki bohaterów. A każdy z nich ma unikalne zdolności i możliwości. Zapewniony jest również system klas. W grze bohaterowie są podzieleni zgodnie z ich „przeznaczeniem”. Wybierz dowolną.

W I Am Hero możesz nie tylko odblokowywać postacie, ale także je ulepszać. Skórki są najpowszechniejszą metodą. Ale mechanizmy, przedmioty będą znacznie bardziej przydatne. To naprawdę może wynieść postać na nowy poziom, uczynić go użytecznym w walce. Na początku jakiś bohater w I Am Hero może wydawać się słaby, ale w rzeczywistości nie będzie to prawda. Ważne jest tylko, aby jego rola była przydatna w tej sytuacji. I nigdy nie zapomnij o awansowaniu!


Charakterystyczne cechy I Am Hero na Androida:

  • gra nie zajmuje dużo czasu (tylko około 10 minut dziennie);
  • ogromna różnorodność: dziesiątki postaci i tysiące ulepszeń;
  • brak napięcia, nadmierna złożoność, „niezwyciężeni” przeciwnicy;
  • dość duża liczba graczy z całego świata;
  • elementy strategii;
  • brak okrucieństwa i sprzecznych historii;
  • jasny element wizualny.

Aby wzmocnić postacie, możesz je trenować. Aby to zrobić, wystarczy ustawić odpowiedni tryb. Drużyna się poprawi, a Ty nie musisz nawet wchodzić do gry. Kiedy ponownie uruchomisz I Am Hero, postacie znacznie zwiększą swoją siłę, przygotują się do bitew.


Reklama

Pobierz I Am Hero 0.7.3

Nowości w tej wersji
• Various bug fixes and improvements
informacje ogólne
wersja 0.7.3 (1020)
Data umieszczenia 2021-11-18 21:45
rozmiar 211.73 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

AD_ID

AD_ID

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BILLING

BILLING

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

Wszystkie aplikacje Imba Games na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/05/02 12:35
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |