Opis:

Zombie Towers  to gra osadzona w postapokaliptycznym świecie. Być może już zgadłeś, że głównymi wrogami tutaj będą zombie. Musisz eksterminować wszystkie potwory, zachowując zamek, który służy Ci za schronienie. Aby zostać zwycięzcą w Zombie Towers, musisz opracować indywidualną strategię, znaleźć unikalną taktykę od bitwy do bitwy.


W grze musisz przejąć kontrolę nad ocalałymi milicjami, które marzą o przywróceniu pokoju na planecie, powrocie do dawnego stylu życia i życia. Jednak bitwy są często intensywne. W takich momentach musisz zachować spokój (przynajmniej spróbuj). W ten sposób możesz jasno przeanalizować sytuację, podjąć właściwą decyzję.


Rozpoczęcie gry w Zombie Towers jest całkowicie darmowe. Gra nie wymaga ogromnych zasobów urządzenia, jest dostępna dla absolutnej większości użytkowników.

Dodatkowym atutem projektu będzie komponent wizualny. Piękne animacje, przyjemny dla oka design - wszystko to już od samego początku stawia na grze, jest „wizytówką” projektu. Efekty dźwiękowe uzupełniają rozgrywkę, idealnie wpisują się w to, co się dzieje.


Różnorodność również się spodoba. W Zombie Towers jest wiele budynków i wież. Deweloperzy aktywnie rozwijają projekt i regularnie zachwycają publiczność aktualizacjami. W tej chwili można już łączyć budynki w jeden, większy. Warto jednak wcześniej przygotować się na to, że wraz z wydaniem aktualizacji będziesz musiał ponownie przemyśleć taktykę, nauczyć się nowych rzeczy.


W Zombie Towers nie ma trudnych treningów i „nierozwiązywalnych” zadań. Z każdej sytuacji jest wyjście. Każdy może zacząć grać. Interfejs jest tak prosty, jak to tylko możliwe. Zrozumiesz mechanikę intuicyjnie.


Chociaż gra dotyczy zombie, nie ma klasycznej rozgrywki „survivalistycznej”. Jeśli masz dość banalnych projektów w podobnej tematyce, szukasz czegoś nowego, to Zombie Towers jest idealne. Tutaj o wszystkim decyduje strategia. Nie musisz ćwiczyć strzelania.

Gra nie zajmie dużo czasu, stanie się przyjemną rozrywką podczas przerwy. Doceniło to już wielu graczy w Google Play.


Reklama

Pobierz Zombie Towers 13.0.12

informacje ogólne
wersja 13.0.12 (13)
Data umieszczenia 2021-05-05 06:36
rozmiar 31 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zezwolenie na odbiór grupowych połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na odbieranie pakietów wysyłanych przez sieć Wi-Fi do wszystkich urządzeń, a nie tylko do Twojego urządzenia, przy użyciu adresów połączeń grupowych. Powoduje większe zapotrzebowanie na energię niż w trybie innym niż grupowy.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Wszystkie aplikacje Edenap na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/05/02 10:35
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |