Arcadium - Space War
0 (0)

Opis:

Arcadium - Space War zaprasza do rozkoszowania się pikselową grafiką i zanurzenia się w nostalgii. Tutaj musisz dużo strzelać, pokonywać przeszkody na drodze. Cała akcja rozgrywa się w świecie fantasy. Bitwy toczą się w kosmosie.


Arcadium - Space War spodoba się fanom „klasycznych” projektów mobilnych. Gra przypomina te, które ludzie uwielbiali 7-10 lat temu. Osobnym plusem będzie to, że nadaje się do większości nowoczesnych (lub prawie) urządzeń. Bez zbędnych wymagań i dużego obciążenia!


W Arcadium - Space War zmierzysz się z zupełnie innymi stworzeniami wroga. Z niektórymi będziesz w stanie poradzić sobie szybciej, podczas gdy w innym będziesz musiał się spocić. Gra nie jest tak monotonna, jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka.

Zadania gracza w Arcadium - Space War nie kończą się wyłącznie na strzelaniu. Gra oferuje za pomocą systemu talentów stworzenie wyjątkowej rozgrywki. Jakie umiejętności wybrać? Na czym się skupić? Decyzja należy do Ciebie. Wybierz spośród dziesiątek dostępnych umiejętności i dostosuj rozgrywkę do swoich upodobań!


Arcadium - Space War oferuje i wybierz unikalny statek kosmiczny, który można również zmodyfikować. To kolejny sposób na urozmaicenie rozgrywki.

Staje się jasne, że ta gra mobilna oferuje znacznie więcej niż tylko strzelanie do przodu. W pewnym sensie powtarza stare projekty. Ale to nie znaczy, że Arcadium - Space War będzie przestarzałe. To wciąż nowoczesna gra, przypominająca żywe wspomnienia z przeszłości.


Im dalej awansujesz, tym więcej godzin spędzasz na grze, tym więcej osiągnięć zdobywasz. Arcadium - Space War ma system osiągnięć. Czy spróbujesz zarobić na wszystko?


A za sukces w grze gracz może otrzymać dobre nagrody.

Chcesz więcej nagród? Następnie powinieneś zwiększyć trudność gry. Im bardziej hardkorowa rozgrywka, tym większy będzie prezent. Jeśli osiągnąłeś już jakiś sukces, grasz przez długi czas, nie będzie trudno wyciągnąć maksimum z tego fragmentu!


Reklama

Pobierz Arcadium - Space War 1.23

Nowości w tej wersji
The new spaceship "Aestas" has been released!
Spaceships maximum level has been decreased from 9 to 5, previous stats from level 9 are now at level 5 (as a consequence the needed amount of gems to max a spaceship has been decreased!).
New achievement "Personal Fleet" has been added.
Minor improvements and changes all around.
informacje ogólne
wersja 1.23 (34)
Data umieszczenia 2021-09-18 02:43
rozmiar 29.02 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

Wszystkie aplikacje ihgyug na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/05/03 10:57
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |