Idle Cat Tycoon: Furniture Craft Shop
0 (0)

Idle Cat Tycoon: Furniture Craft Shop

Opis:

Idle Cat Tycoon: Furniture Craft Shop  to gra mobilna, która zachwyca swoim najsłodszym designem. Tutaj znajdziesz się w świecie, w którym koty mogą zbierać meble i dekoracje. Starają się zachwycać klientów. I musisz w tym uczestniczyć!

W grze Idle Cat Tycoon: Furniture Craft Shop jest kilka postaci, z których każda ma określone zadanie. Jeden kot opracowuje plan, projektuje. Inny dostarcza materiały i półfabrykaty. Trzeci kot wciela się w sprzedawcę, wchodzi w interakcję z kupującymi. Inny zajmuje się przygotowaniem i obróbką materiałów. Bez tego nie można uzyskać pięknych i wysokiej jakości mebli!


Możesz samodzielnie zarządzać procesem produkcji mebli. A jeśli chcesz grać w wyprzedaże, to Idle Cat Tycoon: Furniture Craft Shop będzie z pewnością najbardziej wzruszającą grą, jaką kiedykolwiek grałeś w tym kierunku. Nie przegap okazji, aby tworzyć jeszcze lepsze produkty i osiągać dobre zyski!


Na początku swojej pracy musisz zbierać karty dla menedżera, doskonalić jego umiejętności. Tu zaczyna się gra. Wtedy sam będziesz zaangażowany w rozwój projektowania mebli. Możesz preferować zarówno minimalizm, jak i bogactwo wystroju. Na czym w końcu się skupisz? Tutaj kierunek wyznacza tylko sam gracz.


Dostawa to kolejny ważny punkt, jeśli chodzi o sprzedaż mebli. W końcu nie każdy może sam przywieźć taki towar do domu. To dostawa mebli kończy proces sprzedaży w Idle Cat Tycoon: Furniture Craft Shop.

Po tym musisz tylko otrzymać zapłatę. Możesz wydawać monety na rozwój biznesu.


Wydaje się proste w Idle Cat Tycoon: Furniture Craft Shop? Nie! Trzeba ciągle ulepszać, podnosić jakość mebli, uczynić je jeszcze piękniejszymi i bardziej funkcjonalnymi. A to bardzo długi proces!

Trzeba nieustannie przyciągać do pracy nowe koty. Im więcej masz fajnych pracowników, tym szybsza i łatwiejsza jest praca.

Idle Cat Tycoon: Furniture Craft Shop został pozytywnie oceniony w Google Play!


Reklama

Pobierz Idle Cat Tycoon: Furniture Craft Shop 1.0.32

Nowości w tej wersji
1. “Ability” items have been added!
- It's located at the bottom!

2. The ability to collect hearts at once from the lower house has been added!

3. The most efficient package has been added!
informacje ogólne
wersja 1.0.32 (33)
Data umieszczenia 2022-04-18 02:49
rozmiar 108.95 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

AD_ID

AD_ID

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/05/04 10:04
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |