Opis:

Angry Dad  to gra, w której zostajesz ojcem. A trudności nie sprawią, że będziesz czekać. Chciałeś tylko oglądać piłkę nożną, ale dziecko nie pozwoli ci na to spokojnie. Co pozostaje? Awaria? Nie!


Nadal musisz być dobrym tatą i zachować spokój. Choć będzie musiał poświęcić za to piłkę nożną (choć będzie to trudne).

W Angry Dad będziesz musiał jak najszybciej uporać się ze wszystkimi zmartwieniami, ponieważ bardzo łatwo się „przegrzać”. Jeśli nie masz czasu na zrobienie czegoś na czas, problemy będą się tylko pogłębiać. I już nie będziesz w stanie się uspokoić!


Charakterystyczną cechą Angry Dad jest stylizowana grafika i niepowtarzalny klimat. Uruchamiając grę, naprawdę poczujesz się jak ojciec, który jest zmęczony wszystkim. Ale w rodzicielstwie jest coś wspaniałego!


Musisz radzić sobie nie tylko z psotnym dzieckiem. Są prace domowe, którymi należy się podzielić z żoną. Nie może pracować dla wszystkich! W Angry Dad pomagasz nie tylko dziecku, ale całej rodzinie. I wszystko byłoby dobrze, gdyby w tym momencie nie odbywał się mecz piłki nożnej, którego w żaden sposób nie można było przegapić.

Wściekły tata jest naprawdę trudny. Wygląda na to, że nie ma nic trudnego w przerywaniu oglądania telewizji na kilka minut. Ale będzie to musiało być robione stale. A jeśli nie możesz cieszyć się grą, może to być frustrujące.

Nawet jeśli nie ma cię w tym pokoju, nawet jeśli jesteś tylko graczem, natychmiast poczujesz napięcie. Wiele prac domowych, jeden po drugim! I chciałeś po prostu cieszyć się meczem.


Wściekły tata sprawi, że przypomnisz sobie, jak kiedyś sam odrabiałeś pracę domową (lub pomagałeś w tym dziecku). To nie jest takie proste, jak się wydaje. W szkole wszystko wydaje się przyziemne, ale po wielu latach wspomnienia znikają, pozostaje tylko irytacja (i to trzeba ukryć).

Skąd się biorą brudne naczynia, które trzeba cały czas myć? Dlaczego oszuści telefonowi wciąż do Ciebie dzwonią? Kiedy wszystko jest skończone!

Angry Dad jest dostępny w języku rosyjskim. Ta gra pokazuje obowiązki domowe takie, jakie są.


Reklama

Pobierz Angry Dad Gra 1.3.0

Nowości w tej wersji
New chapter - Dad and lakeside cabin vacation
5 new levels with new chores await you in a new location - a lakeside cabin
5 new bonus levels - smash a new house
Dad's nerves vs nature. Who will win?
informacje ogólne
wersja 1.3.0 (51)
Data umieszczenia 2021-11-29 22:16
rozmiar 133.75 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

AD_ID

AD_ID

BILLING

BILLING

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/05/05 10:12
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |