Rooster Defense
0 (0)

Opis:

Rooster Defense  to gra mobilna, w której musisz stworzyć własną armię, bronić twierdzy na przygotowanej mapie. Tutaj będziesz musiał połączyć myślenie strategiczne, przewidzieć, co się dzieje z wyprzedzeniem. Dla początkującego Rooster Defense może wydawać się zniechęcające, ale w rzeczywistości wystarczy przyzwyczaić się do rozgrywki i nauczyć się podstaw.


Będziesz potrzebować jak najwięcej czasu na obronę. Rooster Defense oferuje ogromny wybór broni, z których możesz korzystać.

Obrona wieży w Rooster Defense stanie się szczególnie ekscytująca, gdy rozwiniesz wiele własnych strategii, wybierzesz jedną z nich w zależności od sytuacji. Gra posiada nawet działa automatyczne, za pomocą których wieża wydaje się bronić. Ale nie powinieneś polegać wyłącznie na nich. Zawsze musisz pamiętać o opcji rezerwowej, aby szybko zmienić taktykę w trudnej sytuacji.


Ale nie zawsze musisz uważnie obserwować bitwę. Bitwy w Rooster Defense mogą odbywać się w trybie „automatycznym”. Jeśli udało ci się połączyć i zainstalować wystarczającą liczbę wieżyczek, możesz bezpiecznie opuścić urządzenie mobilne. Gra zamienia się więc w zwykłą farmę. Tak, w niektórych sytuacjach naprawdę będziesz musiał połączyć się z grą, ale wielu wrogów zginie bez Twojej interwencji.

Masz dość zwykłej broni? Chcesz odblokować potężniejsze? Idąc naprzód? Następnie musisz zaangażować się w walkę z bossem. Jest znacznie silniejszy niż jego zwykli wrogowie. Ale pokonasz potwora, jeśli starannie przygotujesz się do bitwy.


W grze Rooster Defense wystarczy zebrać monety. To one sprawiają, że jesteś silniejszy. To jest waluta gry. Nie zapomnij o tym, częściej odwiedzaj Rooster Defense.


Gra oferuje ogromne możliwości ulepszania wieży i broni. Im dalej w grę, tym trudniej. A to oznacza, że ​​twoja broń musi być w najlepszym wydaniu. Nadążaj za tempem Rooster Defense.

Gra została wysoko oceniona przez użytkowników Google Play. Ale czy ci się spodoba? Zacznij się dowiedzieć.


Reklama

Pobierz Rooster Defense 2.18.4

Nowości w tej wersji
Update Notes
[New Events]
Two new events, ""Lucky Tycoon"" and ""Happy Flip"", are here. Experience childhood memories and claim countless rewards.
You can also customize the rewards and obtain what you want!
informacje ogólne
wersja 2.18.4 (21804)
Data umieszczenia 2021-06-12 19:02
rozmiar 42.96 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BILLING

BILLING

Wszystkie aplikacje Ohayoo na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/05/05 12:41
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |