The Catapult Gra
0 (0)

Opis:

Gra Catapult  to zabawna gra zręcznościowa , w której musisz bronić starożytnego zamku przed ostrzałem wroga, rzucać kamieniami w oblężnicze struktury przeciwników.

Użytkownik kontroluje stickman znajdujący się na szczycie zamku. Wyposażona jest w obszerną platformę, dzięki której możesz kontemplować to, co się dzieje, a także używać pobliskiej instalacji do rzucania pociskami w przeciwników. Gdy tylko intruz pojawi się na horyzoncie, możesz od razu przystąpić do ostrzału. Gdzie dokładnie strzelać, określ siebie. W niektórych sytuacjach bardziej opłaca się skoncentrować się na osobowości przeciwnika, skuteczna jest również opcja uszkodzenia cudzej broni, przez co stojący na niej wojownik spada z dużej wysokości i rozbija się. Na każdym poziomie konieczne jest zniszczenie potencjalnych najeźdźców, którzy się zbliżają i ostrzeliwanie konstrukcji totemu.

Całkowite uniknięcie uszkodzenia wysokiego budynku nie będzie możliwe, z wyjątkiem prowadzenia działań wojennych, ważne jest, aby go wzmocnić. Rozszerz także zakres dostępnych pocisków, aby zadawać większe obrażenia tym, którzy odważą się podejść blisko. Dodatkowe zadania obejmują eksplorację pobliskich terenów i wydobywanie rudy. Przeciwnicy planują ataki nie z lenistwa, chcą zawłaszczyć skarby leżące w tych miejscach. Poszukaj biżuterii i zwiększ swój skarbiec, aby lepiej zarządzać swoimi funduszami.

Charakterystyczne cechy gry The Catapult:

  • uderzanie kamieniami wrogów i ich broni do rzucania;
  • szeroki wybór muszelek, magiczne talenty;
  • przeciwnicy o różnych umiejętnościach, silni bossowie;
  • poszukiwanie biżuterii, wydobywanie rudy z kopalń;
  • wzmocnienie konstrukcji zamku.

Arcade thriller oferuje zanurzenie się w żywych wydarzeniach z licznymi zniszczeniami. Zapewnia widok z boku dla grafiki 2D. Wyrafinowana fizyka zmusza do formułowania taktyk rzucania, doskonalenia techniki, zmiany stylu zachowania z uwzględnieniem typu przeciwnika. Dodatkowe misje eliminują monotonię rozgrywki. Nie pozwól nikomu przejąć zamku i okolicznych terenów, zapobiegaj kradzieży biżuterii!


Reklama

Pobierz The Catapult Gra 1.0.5

Nowości w tej wersji
- improved interface
- adjusted balance
informacje ogólne
wersja 1.0.5 (5)
Data umieszczenia 2022-02-06 09:39
rozmiar 40.36 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

Wszystkie aplikacje BYV na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/05/06 12:35
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |