Dungeon: Age of Heroes
0 (0)

Dungeon: Age of Heroes

Opis:

Dungeon: Age of Heroes  to gra mobilna, w której musisz wyruszyć w ekscytującą podróż przez pełen niebezpieczeństw świat fantasy. I nazywa się Jatran.


Będziesz musiał wcielić się w rolę przywódcy wśród bohaterów, którzy chcą uwolnić świat od zła. Bohaterowie będą musieli zmierzyć się z siłami ciemności!

Będziesz musiał stawić czoła wielu różnym lokacjom, w każdym z których czekają nowe niebezpieczeństwa i przygody. Gdzieś trzeba zejść pod ziemię, gdzieś przemierzać lasy i zwiedzać zamki. Środowisko ciągle się zmienia, ale nadal pozostaje atrakcyjne i klimatyczne.


Pułapki i potwory znacznie utrudnią ci podróż. Ale bez tego byłoby to kompletnie nudne! Świat pogrążył się w chaosie i musisz wrócić do swojego zwykłego trybu życia, postawić wszystko na swoim miejscu. Pułapki mogą być niezwykle niebezpieczne i należy ich unikać. Z drugiej strony potwory zadają poważne obrażenia, z łatwością mogą cię pokonać. Opracuj własną taktykę, wybierz broń i działaj strategicznie. Wtedy nie będzie trudno uniknąć kłopotów.

Nie ma wątpliwości, że czasami przegrasz w Dungeon: Age of Heroes, walkę będziesz musiał rozpoczynać od początku. Ale z każdą porażką uczysz się na własnych błędach, stajesz się silniejszy.


Szczególną uwagę należy zwrócić na pompowanie drużyny. Szukaj mocniejszych broni wykonujących różne zadania. W Dungeon: Age of Heroes jest naprawdę wiele zadań. Nigdy nie będziesz „bezczynny”.

Ale jak rozpocząć grę? Sterowanie w Dungeon: Age of Heroes jest bardzo proste. Ale to nie oznacza, że ​​gra jest pusta. Rozpoczęcie przejścia jest łatwe, ale stopniowo przeciwnicy stają się silniejsi. Musisz tylko nadążyć za tempem.


Charakterystyczne cechy Dungeon: Age of Heroes na Androida:

  • nieopisana atmosfera;
  • losowo generowane lochy (ogromne możliwości powtórki);
  • ciągłe pompowanie;
  • wiele przedmiotów;
  • potrzeba użycia myślenia strategicznego;
  • mnóstwo lokacji i potworów.

Dziś programiści aktywnie rozwijają projekt, więc w przyszłości gracze otrzymają jeszcze więcej treści.


Reklama

Pobierz Dungeon: Age of Heroes 1.10.541

informacje ogólne
wersja 1.10.541 (541)
Data umieszczenia 2021-11-26 22:57
rozmiar 78.12 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

AD_ID

AD_ID

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/05/07 10:01
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |