Watch Orc Gra
0.7 (4)

Opis:

Watch Orc  to fajna gra akcji , w której odważne postacie walczą z różnymi potworami i wchodzą na arenę, aby wziąć udział w bitwach online.

Armia złych orków maszerowała naprzód, paląc osady na swojej drodze i dotarła do małej wioski. Trasa wydawała się prostym zadaniem, ale miejscowi nagle gwałtownie się zmobilizowali. Użytkownik kontroluje obrońcę przeciwstawiającego się grupie najeźdźców. Konieczne jest również zbudowanie fortecy i zarządzanie nagrodami otrzymywanymi po wygranych trudnych bitwach. Rozgrywka podzielona jest na poziomy, w których musisz wykonywać zadania i rozprawiać się z licznymi przeciwnikami.

Przed rozpoczęciem nowej misji możesz wybrać postać, wskazując jedną z czterech dostępnych frakcji. Wśród dziesiątek kart są demony, ludzie, elfy, a nawet orki. Każdy typ ma osobny zakres umiejętności, ważne jest, aby obliczyć strategię walki, biorąc pod uwagę umiejętności konkretnego wojownika. Stopniowo możesz zdobywać bonusy i pompować totem, zadawać większe obrażenia, zyskiwać dodatkową siłę i ulepszać ekwipunek. Jeśli walka ze sztuczną inteligencją jest nudna, możesz zabrać podopiecznego na specjalną arenę, zaaranżować wielką bitwę w czasie rzeczywistym.

Charakterystyczne cechy gry Watch Orc:

  • konfrontacja z oddziałem atakujących orków;
  • 4 frakcje bohaterów o unikalnych zdolnościach;
  • szkolenie wojownika, doskonalenie umiejętności;
  • kampanie i bitwy PVP z użytkownikami;
  • budowa zamku, gromadzenie zasobów.

Urocza, ręcznie rysowana grafika tworzy kreskówkowe środowisko. Pożary w okolicy nie przerażają, a jedynie dodają determinacji. Intuicyjne sterowanie pozwala od razu przejść do podstawowych zadań. Joystick i klawisze czynności są wyświetlane na ekranie gadżetu. Wydarzenia są wyświetlane z boku, można kontemplować dwuwymiarowy obraz. Rozbudowane opcje pompowania pozwalają aktywnie się rozwijać, zaskakiwać wrogów nowymi technikami. W różnych trybach proponuje się doskonalenie strategii bitew, szukanie optymalnych sposobów radzenia sobie z przeciwnikami. Najeźdźcy rozumieją tylko język siły, starają się im wytłumaczyć, że nie ma potrzeby udawania się do wioski i pobliskich terytoriów.


Reklama

Pobierz Watch Orc Gra 1.0.9

Nowości w tej wersji
~New Update~

1. Add Season Pass
2. Add Wishlist and Increase SR Rate in Recruit
3. Add SSR Hero Recruit
4. Improve Hero Recruit
5. Improve Newbie Login Gift
6. Improve Enhancement
7. Remove Chapter Auto Battle Mode
8. Fix others bugs
informacje ogólne
wersja 1.0.9 (15)
Data umieszczenia 2021-08-12 14:11
rozmiar 99.95 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

zezwolenie na odbiór grupowych połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na odbieranie pakietów wysyłanych przez sieć Wi-Fi do wszystkich urządzeń, a nie tylko do Twojego urządzenia, przy użyciu adresów połączeń grupowych. Powoduje większe zapotrzebowanie na energię niż w trybie innym niż grupowy.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BIND_JOB_SERVICE

BIND_JOB_SERVICE

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

ACCESS

ACCESS

msa

msa

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

łączenie się i rozłączanie z siecią Wi-Fi

Pozwala aplikacji na nawiązywanie i kończenie połączeń z punktami dostępowymi Wi-Fi oraz na zmienianie konfiguracji sieci Wi-Fi na urządzeniu.

odczytywanie ustawień i skrótów na ekranie głównym

Pozwala aplikacji na odczytywanie ustawień i skrótów na ekranie głównym.

modyfikowanie ustawień systemu

Zezwala aplikacji na zmienianie ustawień systemu. Złośliwe aplikacje mogą uszkodzić konfigurację systemu.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
0.65★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/05/08 10:24
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |