Mistrz kuchni: najlepsza impasta!
0 (0)

Mistrz kuchni: najlepsza impasta!

Opis:

Game Food Master: Best Impasta! To kulinarna gra casualowa, w której musisz dokładnie umyć i drobno posiekać jedzenie, przygotować różne potrawy i napoje oraz wykonać proste misje.

Użytkownik staje się pracownikiem małego lokalu o charakterze restauracyjnym. Powierza mu drobne prace, szef uważnie obserwuje zachowanie przybysza. Uważność superwizora uzasadnia dziwna atmosfera panująca w samej instytucji. Pomiędzy wykonywaniem zadań gracz widzi postacie ze słynnego projektu Among Us odpoczywające za ladą. Zabawne postacie urozmaicają, rekompensują stosunkowo niewielką listę dostępnych akcji. Poczucie bliskości potencjalnych morderców i ofiar jest początkowo niepokojące. Wtedy okazuje się, że potencjalni klienci w żaden sposób nie wpływają na przebieg gry i można pracować bez obawy o działanie siły wyższej.

Szef kuchni często sugeruje siekanie czegoś, aby wycisnąć świeży sok lub stworzyć oryginalne dania. Dozwolone jest używanie wyłącznie noża dostarczonego na określonym poziomie. Całe wieże można budować z warzyw i owoców, konieczne jest ostrożne i uważne podejście do misji krojenia. Ponadto specjalnym narzędziem należy umyć poszczególne elementy, usunąć warstwę brudu. Miłośnicy cukiernictwa pokochają misję dekorowania kremem ciast, babeczek i tym podobnych. Młodemu specjaliście zostanie pokazany obraz z szorstkim rysunkiem i poproszony o powtórzenie arcydzieła.

Charakterystyczne cechy gry Food Master: Best Impasta!:

  • wykonywanie zleceń od szefa kuchni;
  • mycie i mielenie składników żywności;
  • praca z różnymi rodzajami noży;
  • dekorowanie wypieków słodkimi kremami;
  • szybkie zarabianie dolarów.

Salon gier dla dzieci cieszy się aktywnym gromadzeniem środków bonusowych. Lider nie skąpi pochwał, często podziwia wynik, nawet jeśli nie spełnia oczekiwań. Może martwić się bałaganem w kuchni i jakością produktów. Muchy latają dookoła, na niektórych składnikach przyszłych potraw widać zgniliznę. Ale profesjonalny szef kuchni musi umieć pracować w każdych warunkach. Intuicyjna rozgrywka umożliwia ukończenie poziomów w kilkadziesiąt sekund. Słuchaj swoich szefów i postępuj zgodnie z instrukcjami, aby uzyskać przyzwoitą zapłatę!


Reklama

Pobierz Mistrz kuchni: najlepsza impasta! 0.0.7

informacje ogólne
wersja 0.0.7 (17)
Data umieszczenia 2021-05-20 06:51
rozmiar 74.68 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

QUERY_ALL_PACKAGES

QUERY_ALL_PACKAGES

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

Wszystkie aplikacje Gamejam na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/05/08 12:26
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |