Zero City: Shelter Survival
0 (0)

Zero City: Shelter Survival

Opis:

Zero City: Shelter Survival  to gra mobilna osadzona w postapokaliptycznym świecie. Koniec świata nadszedł, gdy władzę przejęły zombie. A nawiązywanie „pokojowego” kontaktu z ghulami jest bezcelowe. Pozostaje tylko walczyć o przetrwanie.


Gracz przejmie dowodzenie nad milicją. Zombie próbują zniszczyć bunkier, który służy za jedyną osłonę. Jeśli tak się stanie, ludzkość może stracić ostatnią szansę. W końcu stworzenie nowego świata jest możliwe tylko dzięki siłom ocalałych! Głównym celem w Zero City: Shelter Survival jest walka z zombie (i pomyślny wynik). Jeśli wszystko się uda, może to doprowadzić do odrodzenia cywilizacji.


W każdej grupie musi być lider, który przewodzi innym. Znajdujesz się w roli głównej. Musisz trenować, rozdzielać towarzyszy broni, aby poprowadzić drużynę do zwycięstwa. A potem praktyka decyduje o wszystkim! Im dłużej grasz, tym więcej doświadczenia. Stopniowo bitwy staną się bardziej przewidywalne. I nie ma w tym nic złego! Złożoność gry rośnie. W takich warunkach po prostu trzeba mieć na stanie kilka taktyk.


Budowa to kolejny główny cel Zero City: Shelter Survival. Musisz stale wzmacniać swój bunkier, monitorować jego stan. W przeciwnym razie zombie zniszczą go przy pierwszej okazji! Schronisko musi stać się nie do zdobycia. A każdy upiór, który się zbliży, natychmiast musi upaść.


Zero City: Shelter Survival oferuje cały arsenał broni do wyboru. Im więcej broni (i wszystkiego, z czym możesz walczyć), im więcej uzbrojonych milicji, tym większe szanse na wygraną. Zmieniając zestaw, możesz radykalnie przebudować taktykę walki. Skoncentruj się na warunkach, aby nie przegapić chwili!

Multiplayer to nieoczekiwany dodatek do tego typu gier. Możesz rywalizować z innymi graczami w czasie rzeczywistym (brać udział w bitwach z innymi grupami ocalałych).


Fabuła Zero City: Shelter Survival na pewno nie zawiedzie. Za chwilę zanurzysz się w świecie pełnym niebezpieczeństw!


Reklama

Pobierz Zero City: Shelter Survival 1.30.4

Nowości w tej wersji
- A new event will start SOON! The Mind Games event with a variety of unique rewards awaits you
- 3 new stunning sets. Thus, there will be 20 sets in the game
- A seasonal Space Flight event will appear at the Railroad Station
- New items will be available in the Arena store
- A number of in-game bugs fixed
informacje ogólne
wersja 1.30.4 (2982)
Data umieszczenia 2022-04-04 19:41
rozmiar 104.14 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BILLING

BILLING

AD_ID

AD_ID

BILLING

BILLING

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

Wszystkie aplikacje My.com B.V. na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/05/09 13:30
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |