Opis:

Golf Strike  to mobilna gra wieloosobowa, w której możesz wcielić się w gracza w golfa. Będziesz musiał zdobywać nagrody, ćwiczyć wiecznie i wygrywać po zwycięstwie.


Walcz z pięcioma graczami na raz i udowodnij, że twój poziom umiejętności jest znacznie wyższy niż reszta. Ale możesz też wziąć udział w „walce” jeden na jednego. Ostatnia opcja jest najbardziej odpowiednia dla początkujących. Śledzenie tempa pięciu przeciwników może być bardzo trudne.


Każdy nowy mecz może być niespodzianką. Pola się zmieniają, co oznacza, że ​​nie będziesz mógł bez końca studiować tej samej karty. Każda nowa lokalizacja obejmuje analizę terenu „od i do”. Naprawdę wszystkiego można się nauczyć, ale w tym celu trzeba spędzić kilkadziesiąt godzin w Golf Strike.

Golf Strike oferuje niesamowitą praktykę, ale jest całkowicie łatwy do nauczenia. Oznacza to, że absolutnie każdy może zacząć grać. Nie ma znaczenia wiek ani nawet doświadczenie w grach mobilnych. Golf Strike może być pierwszą grą! Mimo to nie będzie to zbyt skomplikowane. Golf jest tutaj intuicyjny. W Golf Strike nie ma długotrwałego treningu lub treningu niedostępnego dla większości mechaników.


Twoim głównym zadaniem w grze Golf Strike będzie wbicie piłki do dołka przy użyciu minimalnej liczby uderzeń. Jeśli jeden z graczy trafi dwa razy, a drugi wiele razy więcej, pierwszy wygra. Jest uznawany za bardziej doświadczonego i dokładnego. Taka jest zasada każdego golfa. Nawet mobilny.

Stopniowo doskonalisz swoje umiejętności, masz możliwość zmiany swojego arsenału. Wiele zależy od jakości Twojego towaru! Im lepsze pałki, tym później je otworzysz, tym łatwiej sobie z nimi poradzisz. Jedynym problemem jest to, że przeciwnicy też są coraz silniejsi.


W Golf Strike nie pozostajesz w jednym miejscu.

Gra rozpoczyna się od eksploracji lokacji i przypadkowych uderzeń, a na szczycie opanujesz własne techniki.


Możesz poprawić poziom gry i zwiększyć stawki!

Nowicjusze są zaskoczeni, ponieważ za każdym razem będą coraz lepsi. Ale to właśnie nazywają postępem!


Reklama

Pobierz 1.1.1

Nowości w tej wersji
• New golf course: get ready to play in the Monument Valley!
• Two brand new tours have been added
• Bug fixes and performance improvements
informacje ogólne
wersja 1.1.1 (33)
Data umieszczenia 2021-05-20 06:51
rozmiar 55.44 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/05/10 10:39
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |