Opis:

Medulla  to gra dla fanów mistycyzmu i trudnych zagadek. Projekt został wysoko oceniony przez użytkowników, ponieważ radykalnie różni się od innych (nawet o podobnej tematyce). W Medulla podróżujesz we śnie, co oznacza, że ​​tego, co dzieje się wokół Ciebie czasami nie da się w ogóle opisać. Ale nadal musisz dotrzeć do końca, aby rozwiązać zagadki, nawet jeśli na początku nie jest to możliwe.


Medulla nie jest odpowiednia dla dzieci i graczy, którzy są przyzwyczajeni do relaksu podczas gry. Tutaj ciągle masz do czynienia z czymś nowym. Otoczenie może być zarówno podejrzanie ciche, jak i naprawdę onieśmielające.

Gra jest w stanie odstraszyć nieprzygotowanego użytkownika. Weź to, jeśli osiągnąłeś już zalecany wiek, na pewno rozumiesz, że niebezpieczeństwa kończą się na ekranie telefonu.


Meble Medulli były ręcznie malowane. To sprawia, że ​​jest bardziej zanurzone, ale czasami jest przerażające. Nie starali się nawet zbliżyć krajobrazów do realistycznych. To sztuka współczesna, która czasami wymyka się wyjaśnieniom.

Medulla jest zbudowana na nieznanym. Tutaj nigdy nie zgadniesz, co będzie dalej. I rzadko można w pełni zrozumieć, co się dzieje w danej chwili. Przyjąć za pewnik. W tych warunkach będziesz musiał przedrzeć się przez fabułę.


Charakterystyczne cechy Medulla na Androida:

  • gra nie wymaga dużych zasobów urządzenia;
  • przerażające środowisko, surrealizm;
  • niepowtarzalny styl nawiązujący do sztuki współczesnej;
  • nie nadaje się dla młodszych graczy;
  • mnóstwo zagadek;
  • czasami musisz działać na chybił trafił;
  • unikalna koncepcja.

Użytkownicy wysoko ocenili Medulla w Google Play. Zagadki tutaj nie będą „nierozwiązywalne”. Będziesz w stanie poradzić sobie ze wszystkimi kłopotami, które Cię czekają. Gra naprawdę sprawia, że ​​myślisz intensywnie, znajdź najbardziej nieoczekiwane opcje.

Ale są też ludzie, którzy nie poradzili sobie z grą. Dali negatywne oceny. I nie ma w tym nic złego! Medulla może niektórym zaimponować, a innym odrzucić.

Graj, aby ukształtować własną wizję projektu.


Reklama

Pobierz Medulla 1.3

Nowości w tej wersji
Fix bug concerning buying but not getting item:
We are truly sorry that the game that you bought did not function as promised. We understand your disappointment and apologize for the inconvenience.
informacje ogólne
wersja 1.3 (81)
Data umieszczenia 2021-05-07 13:43
rozmiar 33.38 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

BILLING

BILLING

odczyt wrażliwych danych dziennika

Pozwala aplikacji na odczyt różnych plików dzienników systemowych. Dzięki temu może ona poznać ogólne informacje na temat korzystania z urządzenia, co potencjalnie może obejmować również informacje prywatne lub osobiste.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/05/10 12:41
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |