Final Fantasy XV: A New Empire
0 (0)

Final Fantasy XV: A New Empire

Opis:

Gra Final Fantasy XV: A the New Empire  - to Roleviki dla wielu graczy, w którym musisz walczyć o prawo do stworzenia nowego królestwa, użyj magii, aby podbić przestrzenie!

Totem gracza zostaje wysłany do świata pełnego magii. Tam możesz zbudować państwo, poszerzyć strefy wpływów i zrealizować ambicje władzy na dużą skalę. Najbardziej rozwinięta infrastruktura powinna znajdować się w stolicy, według własnego uznania możesz tam postawić wieżowce, warsztaty, laboratoria naukowe i inne obiekty. Z dala od miejskiego zgiełku warto budować farmy, uzupełniając je innymi typami budynków, by stworzyć komfortowe warunki do nauki, pracy, rozrywki i innych ważnych aspektów życia.

Wszystko, co jest budowane, będzie musiało być chronione przed potworami i obcymi wojskami, do tego będziesz potrzebować zwartej armii. Rekrutuj wojowników z różnych oddziałów, trenuj swoje totemy i twórz strategie bitewne, biorąc pod uwagę indywidualne okoliczności każdej sytuacji. Odpowiednie przeciwdziałanie atakom i kompetentna organizacja ataków na inne królestwa pozwalają zyskać wiarygodność wśród przedstawicieli innych państw. Użytkownicy mogą walczyć lub dołączać do gildii, budować globalne plany, prowadzić bitwy połączonymi siłami.

Funkcje Final Fantasy XV: A New Empire:

  • budowanie królestwa z różnymi przedmiotami;
  • utworzenie armii dzielnych wojowników;
  • walka z potworami, odpieranie ataków innych antagonistów;
  • eksploracja lokacji, wydobywanie magicznych zasobów;
  • możliwość nadania tytułu cesarza.

Kolorowa gra MMORPG oferuje możliwość interakcji z ulubionymi postaciami z projektu FF15. Ładna grafika i przemyślana fabuła z dialogami zanurzają się w tajemniczą historię z trudnym przeplotem scenariusza. Lokacje gier są pełne zasobów, ważne jest, aby angażować się w działalność badawczą, uzupełniać skarbiec i zapewniać ochronę nabytego mienia. Drużyny graczy walczą nie tylko o terytoria, każdy chce objąć w posiadanie specjalny Kryształ, który daje prawo do objęcia cesarskiego tronu. Zademonstruj siłę strategii i mądrość zarządzania, zostań legendarnym cesarzem!


Reklama

Pobierz Final Fantasy XV: A New Empire 9.3.7.159

Nowości w tej wersji
Supported Android Versions: 5.1 and higher
Bug fixes.
Stability Improvements.
New content and events.
informacje ogólne
wersja 9.3.7.159 (17479)
Data umieszczenia 2022-03-14 15:26
rozmiar 115.99 MB
polski nie
wymagania
android 5.1+
architektura ARM8 ARM7 x86_64 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

WRITE_USE_APP_FEATURE_SURVEY

WRITE_USE_APP_FEATURE_SURVEY

USE_BIOMETRIC

USE_BIOMETRIC

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

AD_ID

AD_ID

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/05/11 10:25
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |