Last Hope Sniper
0 (0)

Opis:

Game of Last Hope Sniper  - to ciekawa strzelanka, w której szukanie słabych punktów stworów zombie dokładnie wyceluje, a następnie strzela do wrogów różnych gatunków.

Użytkownik wciela się w profesjonalnego snajpera pracującego w policji. Zgodnie z instrukcjami przywódców musi zniszczyć stworzenia na niektórych terytoriach, przywrócić ludziom pokój i wiarę w pozytywną przyszłość. Rozgrywka podzielona jest na niebezpieczne misje, w sumie jest ich ponad półtora setki. Po zakończeniu każdy gracz otrzymuje dodatkowe elementy. Jeśli masz znaczne oszczędności, możesz ulepszyć swoją broń, a także uzupełnić swój arsenał o bardziej efektywne modele obrony i ataku. Wysoka kwalifikacja postaci pozwala liczyć na odblokowanie karabinów snajperskich i szturmowych. Broń stanie się również ważnym narzędziem.

Lokacje będą musiały zostać dokładnie zbadane, grupy antagonistów są czasami ukryte. Zaleca się iść naprzód z dużą ostrożnością, legowisko wroga może znajdować się w najbardziej nieoczekiwanych punktach. The Walking Dead uwielbiają nagle pojawiać się tłumami i imponować różnymi zombie podgatunkami. Jeśli przestudiujesz niuanse behawioralne wrogów, to w czasie bitwy możesz trafić w bolące miejsca i ukończyć misję z niskim zużyciem amunicji. Kolejna odważna postać będzie okresowo prosić o pomoc ocalałych, najważniejsze jest, aby nie mylić ich z tymi, którzy tylko udają ludzi.

Charakterystyczne cechy gry Last Hope Sniper:

  • eksterminacja żywych trupów;
  • odblokowywanie i pompowanie arsenału broni;
  • celownik optyczny i strzały specjalne;
  • duży zbiór kart z cennymi umiejętnościami;
  • zarabianie monet, części broni i innych bonusów.

Strzelanka pierwszoosobowa zachwyca spektakularną trójwymiarową grafiką, która oddaje poczucie strachu i chaosu. Ale poza postacią kontrolowaną przez użytkownika, zwykli mieszkańcy nie mają na kogo liczyć, więc musisz się skupić i wejść w wir rzeczy. Oprócz fajnego arsenału wojownik będzie miał do dyspozycji karty z niezwykłymi umiejętnościami. Prawidłowo użyte znacznie zwiększają obrażenia przeciwnika. Ćwicz strzelanie i zanurz się w klimat postapokaliptycznej akcji!


Reklama

Pobierz Last Hope Sniper 3.35

Nowości w tej wersji
- Stability fixes.
informacje ogólne
wersja 3.35 (246)
Data umieszczenia 2021-11-27 00:27
rozmiar 153.73 MB
polski nie
wymagania
android 6.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
BILLING

BILLING

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(1)
1.58★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/05/11 12:28
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |