Opis:

One Escape! - gra, w której musisz poczuć się jak przestępca. Główni bohaterowie zaczęli mieć problemy w momencie, gdy zdecydowali się obrabować bank. Sprawy nie poszły zgodnie z planem. Policja zapobiegła napadowi, a bandyci trafili do więzienia. Ale ten ostatni spróbuje znaleźć wyjście nawet z klatki. Teraz nie działają samą brutalną siłą. Przestępcy muszą opracować plan ucieczki i postępować zgodnie z nim, aby wydarzenie zakończyło się sukcesem. Ale czy leży to w mocy tych, którzy zawsze tylko grozili, straszyli i uciekali? Wszystko zależy od gracza!


Jedna fabuła ucieczki! ma bardzo ekscytującą historię i spodoba się graczom poszukującym niestandardowych projektów. Jeśli zazwyczaj gracze muszą walczyć ze złem i ratować świat, to w tej grze będziesz musiał po prostu poczuć się jak to zło. A taka okazja jest strasznie rzadka!


Pułapki są najbardziej „nieszkodliwym” niebezpieczeństwem. Musisz zrozumieć, jak wyglądają, jak działają. Wtedy unikanie ich będzie tak łatwe, jak łuskanie gruszek. Ale graczowi zajmie trochę czasu.

Strażnicy są zagrożeniem, które wygląda na znacznie poważniejsze. To oni rządzą regułami więzienia, stanowią główne zagrożenie. Strażnicy będą najtrudniejsi, ale doświadczony gracz nie będzie w stanie przyciągnąć ich uwagi.

Równolegle do One Escape! będzie musiał szukać kluczy, które otwierają dostęp do nowych poziomów i pomieszczeń. Bez nich nie będziesz w stanie dalej posuwać się naprzód. W trakcie będziesz musiał działać tak dyskretnie, jak to możliwe, bądź ostrożny. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, wyszukiwanie będzie dość proste.


Tylko jedna ucieczka! dostępnych jest ponad 60 poziomów. Prawdopodobnie będziesz je przeglądał przez kilka dni.

W grze występują trzy różne postacie (przestępcy), z których każda ma unikalne zdolności. Możesz wykorzystać te umiejętności na korzyść całego gangu, ale najpierw musisz je dokładnie przestudiować.

Ta gra zdecydowanie nie jest dla tych, którzy nie lubią łamigłówek i przechodzenia wielu poziomów. One Escape! naprawdę sprawia, że ​​myślisz. Zacznij grać, aby dowiedzieć się, jakie niebezpieczeństwa czekają na więźniów!


Reklama

Pobierz One Escape! 1.017

informacje ogólne
wersja 1.017 (1170000)
Data umieszczenia 2021-05-20 07:00
rozmiar 15.13 MB
polski nie
wymagania
android 5.1+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/05/12 12:34
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |