Opis:

Vortexika  to fantastyczna strzelanka, w której gracz musi niszczyć asteroidy i ciała kosmiczne, które napotykają po drodze. Spotkasz też wrogów, których również trzeba będzie zabić.


Po drodze będziesz musiał zebrać elementy zbroi i poszukać amunicji, bo inaczej nie będziesz w stanie napompować statku na czas i nadążyć za tempem rozgrywki. Vortexika ma również walutę w grze, którą można zdobyć podczas lotów. Odgrywa ogromną rolę w modyfikacjach statków!

Grając w Vortexikę możesz o tym opowiedzieć znajomym. Następnie musisz pokazać im, kto właściwie lata najlepiej! Konkurując z innymi, sam stajesz się lepszy. To dodatkowy bodziec do pompowania.


Sterowanie w grze jest bardzo proste. Aby pokonać przeszkody i zniszczyć wrogów, wystarczy przesunąć palcem we właściwym kierunku. Możesz szybko się uczyć i od razu zacząć się rozwijać w ekscytującej kosmicznej strzelance. Twoi znajomi też nie będą mieli żadnych problemów. Vortexika jest odpowiednia dla graczy w każdym wieku i na każdym poziomie. Może to być zarówno pierwsza gra, jak i okazać się darem niebios dla doświadczonego gracza. To wspaniały „zabójca czasu”, który oferuje możliwość rozwoju i doskonalenia. Nie tylko spędzisz nudne godziny, ale także osiągniesz oczywisty sukces z Vortexiką.


Ale czy naprawdę można zniszczyć wszystko w grze, co przeszkadza? Nie. Są tu kosmiczne ciała, których nie można zniszczyć. Będziemy musieli ich unikać. Jeśli tego nie zrobisz, śmierć nastąpi natychmiast. Dlatego gra staje się trudniejsza.

Granie w Vortexika jedną ręką może być trudne. Twórcy zauważają, że najlepiej sterować statkiem „prowadzącą” ręką, a drugą wyłącznie strzelać. Dzięki temu gracz pozbędzie się niepotrzebnego opóźnienia, które pewnego dnia może stać się decydujące. Jednak na początkowych etapach można sobie bez niego poradzić.

W tej chwili Vortexika ma ponad 100 poziomów, projekt stale się rozwija. Oznacza to, że już wkrótce gracze otrzymają nowe aktualizacje. Odwiedzaj Vortexikę częściej i nie przegap niczego ciekawego!


Reklama

Pobierz Vortexika 1.0.91

Nowości w tej wersji
Fix Ads breaking after app suspension
Fix thruster audio playing after volume muted
Improved onboarding
informacje ogólne
wersja 1.0.91 (43)
Data umieszczenia 2021-05-12 18:54
rozmiar 27.53 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BILLING

BILLING

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/05/13 12:53
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |