Opis:

Idle Lumber  to gra mobilna, w której możesz spróbować wcielić się w drwala. Tutaj gracz będzie musiał wydobywać drewno (i robić to tak wydajnie, jak to możliwe). Ta praca nie jest tak łatwa, jak się wydaje! Chcesz się przekonać? Zacznij grać w Idle Lumber już teraz!


Możesz zebrać ulepszenia, aby uzyskać jeszcze więcej materiału. Z każdym drzewem posuwasz się jeszcze dalej, zwiększaj swój własny potencjał.

Diamenty to waluta w grze. Aby go zdobyć, musisz ścinać drzewa, a następnie tworzyć deski z wydobytych surowców. Sprzedaż jest kluczem do bogactwa.

Najpierw wyciąć złote drzewa, jeśli są w pobliżu. Zawierają unikalne bonusy. Jeśli chcesz zdobyć nie tylko walutę, ale także ulepszenia, zwróć uwagę na drzewa, które różnią się od większości.

Dzięki Idle Lumber nie musisz w kółko wykonywać powtarzalnych czynności. Drzewa można ścinać automatycznie. Można się rozproszyć, ale praca i tak będzie kontynuowana.


Twoim głównym celem jest bogactwo. Zdobądź więcej drewna, sprzedaj więcej. Natychmiast zaczniesz zarabiać i zwiększać produkcję.

Idle Lumber nie zawiera scen przemocy, więc nadaje się dla graczy w każdym wieku. Nauka też nie będzie problemem. Możesz zacząć grać od pierwszych minut. Intuicyjny interfejs to zaleta, która rzuca się w oczy już od pierwszego uruchomienia.


Idle Lumber jest pełen świetnych efektów wizualnych. W przypadku takich gier jest to kryterium obowiązkowe. Idle Lumber to estetyczna przyjemność.

Rób postępy i stale ulepszaj swoją produkcję bez wysiłku! Ciesz się grafiką i obserwuj, jak rośnie Twoja produkcja.


Gra na pewno nie zostanie usunięta z urządzenia za kilka dni. Będziesz się rozwijać bez zbędnych kłopotów. Idle Lumber będzie świetnym zabójcą czasu, który pozostanie na Twoim urządzeniu przez tydzień lub miesiąc.

Możesz grać w Idle Lumber w dowolnym momencie (i możesz się wylogować w dowolnym momencie). Hakuj w metrze, na przerwie i gdziekolwiek!


Reklama

Pobierz Idle Lumber 1.2

Nowości w tej wersji
Bug fixes and performance improvements.
informacje ogólne
wersja 1.2 (3)
Data umieszczenia 2021-05-12 05:09
rozmiar 35.17 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/05/13 10:56
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |