Opis:

Strange World opowiada o grupie ocalałych, którzy obudzili się w nieznanym świecie. Terytoria są pełne niebezpieczeństw. Wszystko wokół jest ponure, przerażające. Na krótko przed wydarzeniami rozgrywającymi się w grze na świecie nastąpiła apokalipsa. Teraz ci, którzy przeżyją, będą musieli poradzić sobie z konsekwencjami. A najlepiej biegać! Ale nie jest to takie łatwe, jeśli wszystko wokół jest zupełnie obce.


W Strange World gracz nie tylko musi przetrwać, ale także opracować indywidualną strategię rozgrywki. Tutaj musisz przewidywać zdarzenia, stosować logiczne myślenie. Bo inaczej potwory szybko cię pokonają. W grze bardzo łatwo jest wpaść w kłopoty!


Ale czym właściwie jest komponent strategiczny? Zwykle w grach tego gatunku sterujesz tylko jedną postacią. Wtedy bardzo łatwo jest skupić swoją uwagę. Ale Strange World jest zupełnie inny. Tutaj gracz będzie mógł sterować czterema postaciami jednocześnie. I musisz śledzić, co każdy z nich robi! Wtedy siły zespołu zostaną maksymalnie wykorzystane.


Jeśli nie zdajesz sobie sprawy z potencjału któregoś z bohaterów, zostawisz kogoś bez opieki, „produktywność” drużyny znacząco spadnie. A taki wynik nieuchronnie doprowadzi do upadku! Musisz włożyć wszystkie wysiłki w kontrolowanie zespołu.

Na początku głównym zadaniem będzie zbieranie przedmiotów. To ze śmieci (ale tylko na pierwszy rzut oka) będziesz tworzyć bronie, ulepszenia i po prostu przydatne przedmioty. Jeśli nie będziesz zwracać wystarczającej uwagi na wszystko, co cię otacza, postępy będą bardzo powolne, zaczniesz spóźniać się z tempem gry.


Badania będą kolejnym kluczowym wyzwaniem dla początkujących. W ogóle nie wiesz, w jakim świecie jesteś, co cię otacza! A jeśli tak, to konieczne jest opracowanie planu rekolekcji, oszacowanie ryzyka. Ale powinieneś podróżować ostrożnie. Nie zapominajmy, że nadszedł tu lokalny „koniec świata”.


Czym Strange World różni się od innych gier?

  • Prosta obsługa, brak długiej krzywej uczenia się.
  • Wysokiej jakości element wizualny.
  • Strategia łączy się z eksploracją i przetrwaniem.
  • Rzemiosło.
  • Ekscytujące bitwy.

Reklama

Pobierz Strange World 1.0.16.4

Nowości w tej wersji
- Fixed an issue where some players are experiencing "grey screen" in the first stage of tutorial
- Fixed an issue where some players are stuck at "Fetching Data from Server"
- Adjusted game difficulty
- Added new languages: German, French, Spanish, Russian, Japanese, and Korean
informacje ogólne
wersja 1.0.16.4 (2022050605)
Data umieszczenia 2021-05-20 07:00
rozmiar 64.99 MB
polski nie
wymagania
android 0+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/05/14 10:11
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |