Idle Miners Settlement
0 (0)

Idle Miners Settlement

Opis:

Idle Miners Settlement  to gra typu clicker, w której możesz wcielić się w mieszkańca osady górniczej. Wykonując różne zadania, ulepszasz i rozwijasz. Idle Miners Settlement zaprasza do eksploracji kolorowego świata pełnego ciekawych miejsc, zadań i odkryć.


W grze możesz zacząć zbierać materiały, wykorzystywać je w przyszłości, sprzedawać. Którą ścieżkę wybierasz? W Idle Miners Settlement rozwój zawsze będzie indywidualny.


Gra oferuje użycie autoclickera, aby uzyskać więcej doświadczenia. Ale najprostsze czynności możesz wykonać samodzielnie, zdobywając punkty.

Możesz nawet uzyskać dochód offline!


Ponieważ w Idle Miners Settlement udajesz się do górniczego miasta, będziesz musiał zdobyć różne materiały w kopalniach. Zachwyci również proces tworzenia, zmiana zdobywanych przedmiotów. Ale co należy zrobić najpierw? Gdzie należy skierować środki? Tutaj ponownie wybierasz własną ścieżkę.

Zbuduj własne miasto i poczuj się jak burmistrz! Nie będzie to trudne, ponieważ mechanika konstrukcji w Idle Miners Settlement jest bardzo prosta. Poradzi sobie z tym zarówno dorosły, jak i dziecko.


Dla miłośników czworonogów przygotowano osobną niespodziankę. W grze możesz oswoić swojego zwierzaka, który stanie się najsłodszym towarzyszem.

Idle Miners Settlement jest wysoko oceniany przez użytkowników w Google Play. Prawie wszystkie oceny były pozytywne. Gra jest dość łatwa do ukończenia, nie zajmuje dużo czasu. A wszystko z powodu małego świata, który nie będzie trudny nawet dla początkującego.


Możesz ogłosić koniec gry w momencie, gdy absolutnie wszystkie zadania zostały ukończone, odkryłeś wszystko, co było dostępne.

Ale są też tacy, którzy napotkali problemy. Niektórzy ludzie nie mogą znaleźć tego lub innego materiału, podczas gdy inni po prostu nie wiedzą, co robić dalej. I to jest w porządku!

Obecnie deweloperzy pracują nad rozwojem projektu i naprawiają błędy zgłaszane przez użytkowników. Z biegiem czasu Idle Miners Settlement będzie się tylko poprawiać! Możesz zacząć grać już teraz.


Reklama

Pobierz Idle Miners Settlement 3.4.90

Nowości w tej wersji
Introduced:
- Chat reporting system
- Possibility to copy userId
- Auto-moderation of the chat.

- [fix] "The End" runeword got 0 chance to happen.
- [fix] The Lord of Dissection - was fighting twice
- [fix] Chat message censorship
- [hotfix] "nightmare shield" isn't able to be crafted.
informacje ogólne
wersja 3.4.90 (4707)
Data umieszczenia 2021-11-21 20:14
rozmiar 66.57 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BILLING

BILLING

AD_ID

AD_ID

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/05/14 12:14
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |