MERCS - Cyber ​​strike arena
3.3 (4)

MERCS - Cyber ​​strike arena

Opis:

MERCS - Cyber ​​strike arena przypadnie do gustu fanom dynamicznych bitew i strzelanin online. To strzelanka, w której musisz walczyć z wrogami z całego świata.

W grze użytkownicy muszą walczyć na arenie przyszłości. Fani będą cię obserwować, a kule będą gwizdać. Akcja rozgrywa się w świecie przyszłości. I musisz przygotować się, by stanąć w obronie siebie!


W MERCS - Cyber ​​strike arena możesz wybrać jedną z dostępnych klas. A każdy ma swoje własne cechy. Niektórzy bohaterowie doskonale znają taktykę walki, mają ogromne doświadczenie. Są też androidy, które na polu bitwy czują się wyjątkowo pewnie. Wybór może również należeć do zwykłych poszukiwaczy przygód, którzy chcą wygrać za wszelką cenę, demonstrując publicznie swoją siłę. Zmieniaj swoją rolę częściej, aby opanować wszystko, aby zrozumieć taktykę swoich przeciwników!


Każda klasa ma zarówno słabe, jak i mocne strony. Musisz ukryć wady postaci i uwolnić ich moc tak bardzo, jak to możliwe.

W MERCS - Cyber ​​strike arena pierwszy rzut oka pada właśnie na grafikę. To jasne kolory, niepowtarzalny styl. Grafika w MERCS - Cyber ​​strike arena jest nowoczesna, wysokiej jakości. To naładuje Cię pozytywnymi emocjami natychmiast po uruchomieniu.

Bitwy na arenie to czysta adrenalina. Tutaj musisz szybko podejmować decyzje. Ale czy walka będzie długa? Nie. I destrukcyjne? Pewnie! Pokaż widzom prawdziwy spektakl, który pozostanie w historii.


Charakterystyczne cechy MERCS - Cyber ​​Strike Arena na Androida:

  • grafika na poziomie konsoli, oszałamiające efekty dźwiękowe;
  • sterowanie jest intuicyjne, każdy gracz może się nauczyć już pierwszego dnia;
  • ogromny wybór postaci, z których każda ma unikalne cechy;
  • umiejętność gry według własnej strategii;
  • dynamiczne bitwy z prawdziwymi graczami z całego świata;
  • ogromny wybór broni i broni;
  • absolutnie każdy gracz może znaleźć odpowiedni arsenał.

MERCS - Cyber ​​Strike Arena otrzymała doskonałe recenzje w Google Play. Twórcy aktywnie go ulepszają, aby pozbyć się błędów, dodać więcej unikalnych treści.


Reklama

MERCS - Cyber ​​strike arena

Ocena:

(4)
3.33★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/05/15 10:26
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |