No Limit Drag Racing 2
0.6 (4)

No Limit Drag Racing 2

Opis:

No Limit Drag Racing 2  to kontynuacja pierwszej części, czyli całkowita przeróbka oryginału. Twórcy stworzyli unikalną grę w stylu „race”, która była pierwszą „poprawką błędów”.


Jeśli kochasz wyścigi uliczne, samochody i adrenalinę, ta gra jest zdecydowanie dla Ciebie. No Limit Drag Racing 2 oferuje niesamowitą fizykę (to jest naprawdę ważne w wyścigach), która została ulepszona po wydaniu pierwszej części.


W nowym projekcie użytkownicy będą mogli cieszyć się ogromną różnorodnością, różnymi środkami transportu, nieoczekiwanymi ustawieniami. Rywalizuj w samochodzie dostosowanym do Ciebie! Będziesz mógł stworzyć taki transport, o jakim marzysz. W No Limit Drag Racing 2 jest wiele kombinacji i kombinacji!


Wyścigi odbywają się w trybie multiplayer. Będziesz mógł śledzić zachowania innych graczy na drodze, dostrzegać ich błędy i mocne strony.

Jeśli będziesz uważnie obserwować przeciwników, możesz szybko się rozwijać. W wyścigu otrzymasz nagrody, które możesz wykorzystać do własnego rozwoju w grze.


Czy w drodze spotkałeś silniejszego i bardziej doświadczonego gracza? Nie oznacza to, że nie można go pokonać. Już jeden manewr (lub jeden błąd) może zmienić przebieg zawodów. Jeśli teraz jesteś w tyle, nie oznacza to, że zawsze tak będzie. Przebieg wydarzeń może się zmienić w każdej chwili. Każdy tutaj ma wszelkie szanse, aby wyprzedzić konkurencję i zdobyć główną nagrodę.


Im więcej wyścigów zagrasz w No Limit Drag Racing 2, tym bardziej oczywiste będą Twoje postępy. W każdym nowym wyścigu Twój wynik będzie się poprawiał.

Na początku może to być trudne. Początkujący muszą jedynie zapoznać się z mechaniką, zrozumieć fizykę gry. Ale wtedy wszystkie podstawowe punkty zostały już zbadane. Następnie musisz dokładnie zapoznać się z mapą, zauważyć, gdzie ścieżkę można lekko skrócić, gdzie trzeba zwolnić, a gdzie trzeba szczególnie uważać. Takie umiejętności, które okażą się atutem w No Limit Drag Racing 2, zdobędziesz podczas zabawy w trybie wieloosobowym.


Reklama

Pobierz No Limit Drag Racing 2 1.4.7

Nowości w tej wersji
- Stinky Pinky has entered the chat!
- Also a couple new vehicles :)
informacje ogólne
wersja 1.4.7 (113)
Data umieszczenia 2022-04-14 08:44
rozmiar 44.43 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zezwolenie na odbiór grupowych połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na odbieranie pakietów wysyłanych przez sieć Wi-Fi do wszystkich urządzeń, a nie tylko do Twojego urządzenia, przy użyciu adresów połączeń grupowych. Powoduje większe zapotrzebowanie na energię niż w trybie innym niż grupowy.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
0.6★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/05/15 12:31
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |