Robbery Madness
3.4 (4)

Opis:

Robbery Madness  to gra mobilna, w której musisz spróbować wcielić się w złodzieja w centrum handlowym. Będziesz musiał rabować w pierwszej osobie. Robbery Madness ma wiele zabawnych chwil. Musisz niepostrzeżenie odwracać mroczne uczynki, a to nie jest tak łatwe, jak mogłoby się wydawać.

Gry często zachęcają do poczucia się bojownikami ze złem i niesprawiedliwością. I tak rzadko udaje ci się spróbować roli złoczyńcy! Ale Robbery Madness otwiera tę rzadką okazję.


W grze nie znajdziesz od razu profesjonalnego rabusia. To dopiero początek kryminalnej ścieżki! Dla początkującego wszystko okaże się zabawne i niedorzeczne.

W Robbery Madness nie pracujesz dla siebie, ale dla szefa-przestępcy. To on potrzebował kilku rzeczy z centrum handlowego. Widać, że lider grupy nie chce za nie płacić. Ale czy warto było powierzyć to zadanie nieudolnemu nowicjuszowi? Wszystko zależy od gracza. Pokaż, jak sprytnie potrafisz „ominąć system”. Lub przegrać, żegnając się z łatwą zdobyczą.


W Robbery Madness nie będziesz mieć narzędzi, które mogą się przydać podczas napadu. Bohater w ogóle nie wie, jak ich używać! Warto polegać wyłącznie na swoich umiejętnościach (które są szczególnie słabe na początku gry).

Ponieważ nie da się uzbroić, będziesz musiał zaczekać na moment, w którym jak najmniej pracowników (i świadków) pozostanie w centrum handlowym. Po zamknięciu to świetna okazja. A złodziej może poczekać, aż ostatni goście wyjdą ze sklepu bezpośrednio w toalecie.


Robbery Madness znacząco różni się od innych gier z podobnego gatunku. To wszystko w absurdalnym podtekście, przez który nie sposób traktować gry w 100% na poważnie.


Charakterystyczne cechy Robbery Madness na Androida:

  • absurdalna koncepcja, zabawna fabuła;
  • gra pierwszoosobowa;
  • oszałamiający element wizualny;
  • potrzeba dyskretnego działania;
  • gracz nie będzie czuł się profesjonalistą od pierwszych minut (będzie musiał się długo uczyć, ciągle popełniając błędy).

Zacznij grać w Robbery Madness i ukończ misję z bossem!


Reklama

Pobierz Robbery Madness 1.0.3

Nowości w tej wersji
maintenance
informacje ogólne
wersja 1.0.3 (17)
Data umieszczenia 2022-04-14 08:45
rozmiar 34.71 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zezwolenie na odbiór grupowych połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na odbieranie pakietów wysyłanych przez sieć Wi-Fi do wszystkich urządzeń, a nie tylko do Twojego urządzenia, przy użyciu adresów połączeń grupowych. Powoduje większe zapotrzebowanie na energię niż w trybie innym niż grupowy.

BILLING

BILLING

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
3.43★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/05/16 10:31
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |