Labirynty świata 6
0 (0)

Opis:

Labyrinths of World 6  to gra mobilna, która będzie odpowiadać zarówno graczom, którzy nie chcą w nią inwestować, jak i tym, którzy są przyzwyczajeni do jak najszybszego radzenia sobie z problemami za pomocą darowizn. Labirynty Świata 6 będą darem niebios dla każdego, kto kocha szukanie przedmiotów. Rozpoczęcie gry (i kontynuowanie) jest całkowicie darmowe. Jeśli nie lubisz tej gry, nie masz absolutnie nic do stracenia.

Fabuła i opracowanie uniwersum gry to mocne strony projektu. Jedno zdarzenie następuje po drugim i każde działanie jest do czegoś potrzebne. Musisz szukać artefaktów, które były ukryte przed ludzkimi oczami, aby odprawiać rytuały. To tajemnicza przygoda, w której losy całego świata zależą wyłącznie od gracza. Będziesz musiał znaleźć wszystkie skarby, ponieważ w przeciwnym razie nie można oprzeć się siłom zła.


Rozdział bonusowy - dodatkowa zawartość, którą deweloperzy oferują, aby zapoznać się z najbardziej wytrwałymi i cierpliwymi graczami. Nawet tutaj istnieje wyjątkowa historia, której zignorowanie byłoby zbrodnią. Ukończenie Labirynty Świata 6 zajmie dużo czasu, ale na pewno nie będziesz rozczarowany. Stwórz własną historię w świecie fantasy!


Inne części zostały wydane przed Labyrinths of World 6. Jednak ta ostatnia (Labyrinths of World 6) stała się najwyższą jakością (co jest całkiem naturalne). Deweloperzy trochę popracowali nad błędami, naprawili błędy, sfinalizowali fabułę.

W Labyrinths of World 6 będziesz musiał uporać się ze zbieraniem osiągnięć i znajdziek. Wszystko to wyraźnie odzwierciedla Twoje postępy, świadczy o Twoim sukcesie w grze.

Labyrinths of World 6 znalazł swojego gracza w Google Play, zbierając wiele pozytywnych recenzji. I to nie jest dziwne! Projekt jest jasny, z wyjątkową fabułą. Deweloperzy poprawiają się każdego dnia i zawsze chętnie otrzymują informacje zwrotne. Jeśli użytkownicy zauważą błąd i wskażą go, zespół szybko reaguje (lub przynajmniej reaguje).


Labirynty Świata 6 są łatwe do nauczenia, ale sprawiają, że myślisz o właściwych decyzjach, szukasz artefaktów i zbierasz tajemnicze przedmioty.


Reklama

Pobierz Labirynty świata 6 1.0.19

Nowości w tej wersji
Just ported to Android!
informacje ogólne
wersja 1.0.19 (19)
Data umieszczenia 2021-08-12 13:46
rozmiar 63.4 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8 ARM7 x86_64 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

WRITE_INTERNAL_STORAGE

WRITE_INTERNAL_STORAGE

BILLING

BILLING

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/05/17 10:33
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |