Opis:

Headland  to gra mobilna z mocnym elementem wizualnym. Pierwszą rzeczą, która rzuca się w oczy, jest stylizowana grafika, którą idealnie uzupełniają efekty dźwiękowe. Gra nie zyskała jeszcze dużej popularności w serwisie Google Play, ale w przyszłości graczy będzie tylko więcej. Gracze, którym projekt już się podobał, dzielą się pozytywnymi emocjami z fragmentu. Niektórzy mają pecha, że ​​napotykają błędy, podczas gdy inni są niezadowoleni z braku rosyjskiego tłumaczenia.

Jednak deweloperzy Headland są dopiero na samym początku podróży. W przyszłości będą rozwijać projekt, naprawiać błędy i błędy. Ale w tym celu opinia publiczna musi również zwracać uwagę na nowe gry, dzielić się swoimi opiniami.


Akcja Headlanda rozgrywa się w świecie fantasy. Bohater łączy siły z robotami, by odzyskać siły (utracone w wyniku kataklizmu). Headland oferuje dynamiczne przejścia, eksplorację wielu lokacji (które wyglądają niesamowicie). Twórcy, choć nie zapewniają graczom pełnej swobody działania, to wydarzenia rozwijają się bardzo szybko. Nie możesz „zamrozić” w jednym miejscu bez zrozumienia, co robić dalej. Na Headland zawsze coś się dzieje. Nowe przygody same Cię odnajdą!


Ale jaka jest dynamika Headland? Kiedy będziesz musiał działać szczególnie szybko?

Headland to liczne bitwy z potworami. W tym celu programiści stworzyli nawet specjalny system sterowania. Szczególną uwagę na Headland trzeba będzie zwrócić na arsenał broni. Musisz wybrać to, co jest dla Ciebie najwygodniejsze. Musisz jednak pamiętać, że w grze zawsze dzieje się coś nowego. Wybór broni zależy od etapu przejazdu, konkretnej sytuacji. Będziesz musiał także zwracać uwagę na surowce, bo bez nich nie da się stworzyć nowych przedmiotów. Zbierz wszystko, co tylko pod ręką. A co, jeśli już wkrótce będziesz musiał stworzyć nowy sprzęt lub zmienić mechanizm walki?

Dołącz do bitwy w bezmiarze fantastycznego świata, idź w poszukiwaniu przygody!


Reklama

Pobierz Headland 1.2.5

Nowości w tej wersji
Thank you for giving us so much valuable feedback, we hope you enjoy this update!

- Increased precision of movement and attack controls. We recommend playing with one hand!
- Added a lot of sounds everywhere in the game for increased immersion
- Fixed a few bugs which stopped progress and a lot of minor bugs
- Made small visual improvements to many places across the game
- Improved level geometry where players could get stuck in
- Made some minor improvements to the level design of some levels
informacje ogólne
wersja 1.2.5 (31)
Data umieszczenia 2021-05-20 07:00
rozmiar 57.31 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

Wszystkie aplikacje Northplay na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/05/17 12:36
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |