PJ Masks: Moonlight Heroes
0 (0)

PJ Masks: Moonlight Heroes

Opis:

Gra PJ New Masks: Moonlight Heroes  - to kolorowa platformówka, w której musisz biegać i skakać po dachach nocą, zbierać piłki i talizmany, aby zaaranżować pościg.

Użytkownik wybiera jednego z bohaterów popularnego filmu animowanego, po którym rozpoczyna się przygoda. Rozgrywka podzielona jest na niewielkie misje, w których musisz pokonać krótki dystans, a po drodze wykonać szereg czynności. Na początkowych etapach wystarczy biec do przodu i zbierać różne bonusy. Między drapaczami chmur jest przestrzeń, skoki na czas pomogą uniknąć upadku. Podobne manewry przydają się przy krótkotrwałym wzniesieniu się nad powierzchnię, cenne elementy mogą być wyższe niż wzrost bohatera. Aby uniknąć kolizji z przeszkodami, musisz również wykonywać sztuczki.

Wśród kulek bonusowych można znaleźć maski dające dodatkowe zdolności. W przypadku Catboya zapewniona jest większa wysokość skoku, a Owlette może łatwo zdobyć nawet ukryte kolorowe kule. Niszczycielska moc pozwala Gekko radzić sobie z przeszkodami w elementarny sposób. Inne talenty również poszerzają zakres dostępnych działań lub tworzą silniejszą obronę. Ważne jest, aby przygotować się nieco dalej do stawienia czoła różnorodnym złoczyńcom, którzy czekają na gadżet. Czasami musisz biec za wrogiem lub po prostu starać się zminimalizować konsekwencje trudności stworzonych przez wroga.

Charakterystyczne cechy gry PJ Masks: Moonlight Heroes:

  • ekstremalne podróże po dachach przy świetle księżyca;
  • wybór jednej z trzech znanych postaci;
  • użycie magicznych zdolności;
  • gromadzenie cennych pierwiastków;
  • udział w starciach z antagonistami.

Arcade runner zakłada pełne zaangażowanie w dynamiczne procesy, szybkie podejmowanie decyzji. Magiczne kule, maski, amulety i inne przydatne rzeczy są hojnie rozrzucone przez dewelopera na wszystkich odcinkach ścieżki. Oprawa graficzna jest dwuwymiarowa, uwagę przykuwają jasne odcienie na ciemnym tle. Intuicyjne sterowanie pozwala nawet małym użytkownikom rozpocząć nocną podróż bez wcześniejszego przygotowania. Nie odkładaj spaceru ze swoimi ulubionymi postaciami, są gotowi na przygodę!


Reklama

Pobierz PJ Masks: Moonlight Heroes 3.7.1

Nowości w tej wersji
We've been working super hard to make this app even better:
• In-App Purchase improvements
informacje ogólne
wersja 3.7.1 (502)
Data umieszczenia 2021-12-21 13:56
rozmiar 99.02 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BILLING

BILLING

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/05/18 10:17
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |