Last Fishing: Monster Clash
0 (0)

Last Fishing: Monster Clash

Opis:

Last Fishing: Monster Clash  to prequel gry od tych samych twórców, z którym gracze śledzący poczynania firmy mogli już się spotkać. Tutaj musisz łowić ryby na wyspie, próbując wcielić się w pirata. Ale ryba nie będzie od razu dziobała! Wędkarstwo można uznać za prawdziwą sztukę. Tutaj trzeba wszystko poprawnie przewidzieć, aby „uspokoić” rybę. Jeśli nie zostanie to zrobione, rybak może siedzieć na brzegu przez cały dzień, ale nie uzyska absolutnie żadnego rezultatu. Last Fishing: Monster Clash oferuje ogromną różnorodność przynęt i przynęt. Używaj różnych obiektów, aby osiągnąć szybkie i imponujące rezultaty. W każdej chwili możesz zmienić „taktykę łapania” w celu oceny skuteczności metody „prowadzenia”.


Otoczenie w Last Fishing: Monster Clash nie pozwoli Ci pozostać obojętnym. Chcę zagłębić się w grę. Jest jasna wyspa, niesamowite efekty dźwiękowe i trójwymiarowa grafika. Nie sposób pozbyć się wrażenia, że ​​naprawdę jesteś na plaży.


Last Fishing: Monster Clash to idealne rozwiązanie dla każdego, kto jest zmęczony zgiełkiem i chce odpocząć podczas zabawy na urządzeniu mobilnym. Można to zrobić w dowolnym dogodnym momencie. Last Fishing: Monster Clash nie wymaga spędzenia w nim określonej liczby minut (tak jak w przypadku rund, meczów itp.). W każdej chwili możesz się rozłączyć i ponownie rozpocząć wędkowanie.


Ale to nie tylko wędkarstwo stanowi o rozgrywce. Szczególną uwagę należy zwrócić na zwiedzanie wyspy. To dość wysokiej jakości lokalizacja, pełna ciekawych rzeczy. To na wyspie można znaleźć przynęty, przedmioty niezbędne do wędkowania. Jeśli nie zbadasz, nie ugryziesz. Przed rozpoczęciem gry udaj się w podróż i spróbuj znaleźć przydatne zasoby.

Ulepszając przedmioty w Last Fishing: Monster Clash, możesz zwiększyć tempo wędkowania. Ale nie wszystko na raz! Gra rozpoczyna się od zestawu startowego. A dla tych graczy, którzy spędzają określony czas w grze, otwierają się dodatkowe możliwości.


Reklama

Pobierz Last Fishing: Monster Clash 0.106

Nowości w tej wersji
Release version!
Updated 3D Models and:
- Game Performance improved
- Art Optimizations
- Save Battery mode added
- New Intro
- Balance changes
informacje ogólne
wersja 0.106 (8)
Data umieszczenia 2021-04-15 05:10
rozmiar 80.22 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

odczyt wrażliwych danych dziennika

Pozwala aplikacji na odczyt różnych plików dzienników systemowych. Dzięki temu może ona poznać ogólne informacje na temat korzystania z urządzenia, co potencjalnie może obejmować również informacje prywatne lub osobiste.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/05/19 10:21
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |