Opis:

Bomb Punk  to gra akcji, w której gracz może poczuć się jak uczestnik wydarzeń w postapokaliptycznym świecie. Tutaj znajdziesz ekscytujące i niebezpieczne przygody, nowe odkrycia. W Bomb Punk zbuntowały się roboty (na podwórku w 2077 roku). Doprowadziło to do naruszenia bezpieczeństwa w magazynach broni jądrowej. Cała amunicja została aktywowana. Katastrofa doprowadziła do całkowitego zniszczenia planety. Ludzi wyrzucano z łańcucha pokarmowego.


W Bomb Punk władzę przejęły roboty. Udało im się ominąć najbardziej niezawodny system na świecie i zadać miażdżący cios całej ludzkości. To nie był nawet konflikt między państwami, który doprowadził do katastrofy. Zostało spowodowane przez sztuczną inteligencję, która chce podporządkować sobie wszystko na planecie. Potencjał robotów jest ogromny. Ludzkość nie powinna była żartować z niebezpiecznych wydarzeń.

Po włamaniu do systemów nastąpił upadek. W Bomb Punk nie można swobodnie poruszać się po planecie. Wszystko tutaj jest skażone promieniowaniem, a ludzie są zmuszeni ukrywać się pod ziemią. A wszystko to za sprawą maszyn, które kiedyś uważano za nieodzownych pomocników w nauce, a nawet w pracach domowych.


Ale ludzkość nie jest tak łatwa do złamania. W Bomb Punk ludzie nadal projektują, badają, aby pozbyć się plagi, która spadła na ich świat. I choć trudno jest szybko poruszać się w skafandrach, zebrać coś małego, ludzkość nie traci nadziei na przywrócenie pokoju i pokonanie mechanicznej armii.

W Bomb Punk musisz zbadać okolicę (niektóre obszary mogą być przerażające lub niebezpieczne). Po drodze spotkasz wielu różnych wrogów. I dla każdego typu będziesz musiał opracować unikalną taktykę walki. Gra posiada ogromny wybór broni, więc na pewno będziesz w stanie stworzyć swój własny „system walki”.


Charakterystyczne cechy Bomb Punk na Androida:

  • poziomy są generowane losowo;
  • element wizualny może budzić nostalgiczne uczucia;
  • możliwość poznania okolicy;
  • ciekawa koncepcja, postapokaliptyczny motyw, mroczna atmosfera;
  • możliwość walki z różnymi wrogami przy użyciu ogromnego arsenału broni wojskowej.

Reklama

Pobierz Pikselowa 1.2.8

informacje ogólne
wersja 1.2.8 (10)
Data umieszczenia 2021-05-20 07:02
rozmiar 37.94 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/05/20 10:28
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |