Bieg piłkarski: szalony, gruby biegacz!
4.7 (4)

Bieg piłkarski: szalony, gruby biegacz!

Opis:

Bieg piłkarski: szalony, gruby biegacz! - symulator piłki nożnej, w którym jest ziarno absurdu. Ta gra mobilna spodoba się fanom sportu z poczuciem humoru.


I chociaż grafika symulatora piłki nożnej jest daleka od realistycznej, wielu użytkowników zostawia dobre recenzje w Google Play, zgłaszając, że Bieg piłki nożnej: szalony gruby biegacz! zdolny do „zaciskania” przez długie godziny lub nawet dni. Gra jest łatwa do nauczenia, odpowiednia dla graczy w każdym wieku. To wyłącznie piłka nożna (i różne związane z tym działania).


Bieg piłkarski: szalony, gruby biegacz! natychmiast zrozumiesz zasady gry. Przecież wszyscy wiedzą, że aby wygrać z przeciwnikami, trzeba strzelić więcej goli. Musisz tylko kopnąć piłkę we właściwym kierunku i mieć nadzieję na najlepsze.

Jednak to wszystko nie oznacza, że ​​każdy gracz może zostać profesjonalistą w tym piłkarskim symulatorze. Początkujący z pewnością będą potrzebować praktyki. Jak możesz poprawić swoje umiejętności? Graj więcej! I z tym nie będzie problemów, bo zaaranżuj mecz w biegu piłkarskim: Crazy fat streaker runner! możesz w dowolnym dogodnym momencie (i też przerwać).


Cele są Twoim głównym celem. Bez nich nie widać zwycięstwa. Im więcej goli, tym lepiej. Ale ważne jest, aby nie tracić czujności! Wrogowie mogą w każdej chwili wykorzystać twój błąd lub nieuwagę.

W symulatorze piłki nożnej spotkasz gwiazdy sportu, z którymi na pewno będziesz chciał robić zdjęcia. I możesz to zrobić bezpośrednio na boisku! Czy to naruszenie zasad? Kogo to obchodzi! Bieg piłkarski: szalony, gruby biegacz! łamanie zasad i tworzenie chaosu na boisku jest wręcz konieczne. Możesz podnieść flagę, aby zmylić sportowców i publiczność. Nie ma tu żadnych reguł. Ważne jest tylko trafienie w bramkę przeciwników. I tutaj wszystkie środki są dobre.


Danger in Football run: Crazy fat streaker runner! mogą być reprezentowane tylko przez strażników. Starają się zachować porządek na boisku, ale robią to źle. Nie wpadnij w szpony obserwatorów! Łam zasady i baw się dobrze!


Reklama

Pobierz Bieg piłkarski: szalony, gruby biegacz! 1.7.1

informacje ogólne
wersja 1.7.1 (28)
Data umieszczenia 2021-05-20 07:01
rozmiar 65.33 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zezwolenie na odbiór grupowych połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na odbieranie pakietów wysyłanych przez sieć Wi-Fi do wszystkich urządzeń, a nie tylko do Twojego urządzenia, przy użyciu adresów połączeń grupowych. Powoduje większe zapotrzebowanie na energię niż w trybie innym niż grupowy.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

Wszystkie aplikacje NormalGames na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
4.73★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/05/20 12:34
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |