Opis:

Furnace of Mutant  to gra mobilna osadzona w postapokaliptycznym świecie. Nastąpił nuklearny holokaust. Ziemia zaczęła przypominać pustkowie, na których (jak się wydaje) nie można już budować nowej cywilizacji. Jednak bohaterowie Furnace of Mutant będą walczyć o przyszłość, starając się powrócić do swojego zwykłego trybu życia. Ignorują trudności i idą do przodu. Nawet jeśli wydaje się, że cały świat się odwrócił.


W Furnace of Mutant zmierzysz się z zombie, które były wynikiem tragedii. Są dosłownie wszędzie! Potwory nie mają inteligencji, więc są bezlitosne. Zombie przemykają po całym świecie w poszukiwaniu świeżej krwi i ocalałych.

Furnace of Mutant to gra wieloosobowa. I nie bój się tłumów potworów, które nie mają końca i przewagi. Nie jesteś sam. Wciąż są na świecie tacy, którzy będą walczyć ramię w ramię z tobą o swoją przyszłość. To są inni gracze. Musisz się z nimi zjednoczyć, tworząc silny sojusz. W ten sposób możesz najskuteczniej oprzeć się kataklizmowi. Furnace of Mutant to nie tylko przetrwanie, ale także przyjaźń, nowe znajomości, wzajemna pomoc i nie tylko.


Podróżując po świecie, odkryjesz wiele nowych rzeczy. A każda nowa wycieczka może zaskoczyć. Gra posiada oszałamiającą trójwymiarową grafikę, lokacje, na opracowanie których zwrócono wielką uwagę. Dlatego w Furnace of Mutant komponent wizualny można uznać za niezaprzeczalną zaletę.

Furnace of Mutant nie zyskał jeszcze popularności w Google Play. Deweloperzy szukają swoich odbiorców. Ale teraz odpowiadają na wszystkie recenzje i wiadomości, naprawiają błędy, próbują ulepszyć grę. Furnace of Mutant ma ogromny potencjał, co oznacza, że ​​z czasem liczba graczy, którzy wypróbują tę grę, będzie się tylko zwiększać. Masz niepowtarzalną szansę być jednym z pierwszych!


Kiedy inni dopiero rozpoczną swoją podróż, zbudują pierwsze fortyfikacje, już zaczniesz czuć się w grze absolutnie komfortowo.

Zasoby są Twoim silnikiem. Zbuduj swoją moc! Zacznij teraz.


Reklama

Pobierz 1.0.1.16

Nowości w tej wersji
“Furnace of Mutant” is a true Massive Multiplayer Online Real-Time Strategy War Game.
informacje ogólne
wersja 1.0.1.16 (4079)
Data umieszczenia 2021-05-20 15:35
rozmiar 98.08 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

odczyt wrażliwych danych dziennika

Pozwala aplikacji na odczyt różnych plików dzienników systemowych. Dzięki temu może ona poznać ogólne informacje na temat korzystania z urządzenia, co potencjalnie może obejmować również informacje prywatne lub osobiste.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

Wszystkie aplikacje JXQY Games na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/05/21 10:34
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |