Hyper Prison 3D
0 (0)

Opis:

Hyper Prison 3D to mobilna gra 3D,  w której poczujesz się jak więzień w więzieniu. Miejmy nadzieję, że w rzeczywistości nie będziesz musiał mierzyć się z takimi kłopotami, ale w wirtualnym świecie na pewno nic nie stracisz. Co wiesz o prawie więziennym? A co z ochroną? A o tych, którzy są uwięzieni w pobliżu? Nic? W takim razie Hyper Prison 3D jest zdecydowanie dla Ciebie. W tej grze możesz uzyskać wyjątkowe wrażenia.


W więzieniu musisz określić swoją osobowość, wyjaśnić innym, że lepiej nie zadzierać z tobą. To będzie ostateczny cel Hyper Prison 3D. Na przykład w miejscach zatrzymań w Stanach Zjednoczonych istnieją całe gangi prowadzone przez jedną osobę lub grupę. W Hyper Prison 3D musisz zdobyć dominację, udowadniając innym, że zasługujesz na bycie liderem. Ale nie każdy sobie z tym poradzi! Nie każdy ma niezbędne koneksje i cechy przywódcze. W Hyper Prison 3D będziesz w stanie zrozumieć, gdzie są twoje mocne strony, a gdzie są twoje słabości.


Rozgrywka wiąże się również z realizacją licznych misji. I to nie jest takie proste, jak się wydaje! W więzieniu absolutnie wszystko zwróciło się przeciwko tobie i musisz radzić sobie z trudnościami i przeszkodami. Wykonując zadania w Hyper Prison 3D, będziesz mieć dostęp do nowych skórek. A same misje „poruszają” fabułę! Idź naprzód, aby dowiedzieć się, w jaki sposób okoliczności zwrócą się ku bohaterowi.

Hyper Prison 3D znalazł już swojego fana w Google Play. Dziś liczba instalacji przekroczyła tysiąc. To nie jest tak dużo. Jednak niektórzy użytkownicy podzielili się swoimi opiniami na temat projektu. Podobała im się gra? Zdecydowanie! Ale dlaczego? Jakie są charakterystyczne cechy tego projektu?


Zalety Hyper Prison 3D na Androida:

  • unikalna koncepcja (w grach rzadko można spróbować wcielić się w „złego faceta”);
  • możliwość wykonywania misji, otrzymywania za to nagrody, rozwoju, zwiększania wpływów;
  • różnorodność skór;
  • proste sterowanie, które każdy może opanować (nawet początkujący w grach mobilnych);
  • stylizowana grafika, która może wywołać poczucie nostalgii.

Reklama

Pobierz Hyper Prison 3D 1.8

Nowości w tej wersji
Bug fixes and performance improvements.
informacje ogólne
wersja 1.8 (9)
Data umieszczenia 2021-05-20 16:07
rozmiar 23.51 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

Wszystkie aplikacje Mouse Games na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/05/21 12:41
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |