Opis:

War Maverick Kings Man  to niezwykle swobodna gra, która stanie się doskonałym "zabójcą czasu" dla każdego gracza ceniącego proste sterowanie. Możesz wpływać na środowisko jednym dotknięciem, niezmiennie dochodząc do zwycięstwa. Oznacza to, że gra jest odpowiednia dla graczy w każdym wieku. Oprócz prostego sterowania, plusem będzie fakt, że War Maverick Kings Man jest pozbawiony okrucieństwa, przerażających scen i fabuł. Oznacza to, że gra dostarczy niezwykle pozytywnych emocji (każdemu graczowi).


Ale dla kogo nie jest odpowiedni War Maverick Kings Man? Ci, dla których fabuła wysuwa się na pierwszy plan. Dla tych, którzy nie szukają prostego zarządzania, ale marzą o ciągłym doskonaleniu swoich umiejętności. A takich graczy jest wielu!

War Maverick Kings Man to projekt, którego docelową grupą docelową są ludzie, którzy po prostu kojarzą się z grami mobilnymi. Zwróć uwagę na War Maverick Kings Man, jeśli masz dość niepotrzebnego patosu i sprzecznych postaci. A jeśli lubisz zwykłe gry? I nagle zwracasz uwagę na inne projekty z tego gatunku?


Twórcy wypróbowali wizualny komponent War Maverick Kings Man. Stylistyka, kolory, animacje, efekty dźwiękowe są świetne. Nawet ci, którzy widzieli tylko zrzuty ekranu, będą chcieli zacząć. Gra budzi nostalgię, ale jednocześnie nie wygląda jak „projekt na kolana” (choć często tak jest). W grze War Maverick Kings Man twórcy zwrócili uwagę na szczegóły. Okazało się, że gracze mogą uzyskać wyjątkowe wrażenia z gry, ale nie przechodzą długiego treningu, nie tracą czasu i nerwów.


Jakich umiejętności potrzebujesz w grze War Maverick Kings Man? Szybka reakcja, szybki ruch, możliwość nawigacji w dowolnym miejscu w lokalizacji ...

Możesz nawet nie podejrzewać, że masz wszystkie umiejętności niezbędne do gry w War Maverick Kings Man. To zaleta zwykłych gier. Na ekranie wygląda to na skomplikowane, ale w rzeczywistości rozgrywka jest niezwykle prosta. I wielu graczom się to podoba!


Reklama

Pobierz 8

Nowości w tej wersji
. Changed UI
. Changed Icon
. Changed Graphics
. Minor Bugs Solved
informacje ogólne
wersja 8 (8)
Data umieszczenia 2022-04-17 04:56
rozmiar 52.35 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/05/22 10:19
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |