Opis:

DUNSTOP! - gra mobilna, w której musisz podróżować po lochach, pompując po drodze swoją postać. Twórcy przedstawili projekt jako casualową grę RPG. Gra jest pełna przygód, stopniowo otwierają się nowe lokacje. Podczas podróży gracze nigdy się nie nudzą.


DUNSTOP! sprawia, że ​​myślisz o ścieżce rozwoju w grze, więc trudno będzie się nią cieszyć w przerwie czy podczas wycieczki. DUNSTOP! bardziej odpowiedni dla tych, którzy przywykli spędzać nudne wieczory grając w gry mobilne, stale się rozwijając.


DUNSTOP! możesz stworzyć własną drużynę bohaterów. Powinien być tak skuteczny, jak to tylko możliwe! Tylko w ten sposób gracz będzie w stanie oprzeć się tłumom potworów. Ale nie tylko na nich kończą się niebezpieczeństwa. Lochy są naprawdę przerażające, co oznacza, że ​​po drodze na pewno natkniesz się na pułapki (będziesz musiał ich unikać).


W grze dostępne są również specjalne przedmioty, które mogą znacznie uprościć walkę z potworami. Użyj wszystkiego, co możesz znaleźć. W ten sposób możesz maksymalnie wykorzystać przejście.

Bossowie to rodzaj potężnych wrogów. Walka z bossami jest znacznie trudniejsza niż zwykle (z prostymi potworami). Staraj się nadążyć za tempem gry, uważnie badaj swoich wrogów i przygotuj się do każdej nowej bitwy.

Twórcy aktywnie wspierają projekt, dodając nową zawartość i rozwiązując problemy. Z biegiem czasu gra będzie stawała się coraz ciekawsza. Masz szansę zacząć już dziś!


DUNSTOP! niezwykle łatwy do nauczenia. Nawet ktoś, kto wcześniej nie spotkał się z wielkoskalowymi projektami na urządzenia mobilne, może rozpocząć zabawę. Nie będzie długiego szkolenia. Zarządzanie jest intuicyjne.

DUNSTOP! oferuje zanurzenie się w atmosferze lochów, cieszenie się podróżą po tematycznych lokacjach. Poziomy są generowane losowo, więc przejście na pewno nie będzie nudne.


Im więcej czasu spędzisz w grze RPG, tym będziesz silniejszy. Buduj swoją moc, rozwijaj się, aby mieć okazję do walki z silniejszymi przeciwnikami. Podróżuj po świecie fantasy!


Reklama

Pobierz DUNSTOP! 1.2.0

Nowości w tej wersji
Bug fixed
informacje ogólne
wersja 1.2.0 (51)
Data umieszczenia 2021-05-22 18:07
rozmiar 67.67 MB
polski nie
wymagania
android 7.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BILLING

BILLING

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/05/22 12:23
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |