Bike Rider Mobile
0 (0)

Opis:

Game Bike Rider Mobile  - to wyścig na motocyklu dla androida, w którym kontroluje się tempo poruszania się, zmienia biegi, omija przeciwników w drodze do mety.

Nowo wybita kierowca jest proszona o wybranie tuningu pojazdu i rozpoczęcie w jednym z kilku dostępnych trybów. Możesz cieszyć się niekończącą się jazdą, uczestniczyć w wyścigach na krótkich dystansach, rywalizować ze zwykłymi motocyklistami i bossami oraz demonstrować umiejętności wyścigów drag. Istnieją różne zadania i wyzwania. Każda udana wyprawa niesie za sobą nagrody, które pozwalają na zakup nowej rzeczy lub ulepszenie istniejącego transportu. Z wirtualnymi pieniędzmi i kryształami odwiedzanie sklepu między kolejnymi przylotami jest przyjemnością.

Wśród prawdziwych graczy jest wielu godnych konkurentów, którzy starają się dostać do tabeli liderów i przyznać liczne nagrody. Czasami duży ruch utrudnia ustanawianie rekordów, warto nauczyć się jeździć bez łamania przepisów i tworzenia wypadków. Przed wyruszeniem na internetowy tor rywalizacji warto przećwiczyć kampanię lub walczyć z bossami. Im więcej wrażeń z jazdy, tym większe zarobki i szersze możliwości modyfikacji żelaznego konia. Oprócz dostosowania wyglądu można zwrócić uwagę na parametry techniczne, kupić różne części, które wpływają na moc i inne parametry.

Charakterystyczne cechy gry Bike Rider Mobile:

  • wyścigi motocyklowe na fajnych mapach;
  • 44 modele pojazdów do wyboru;
  • przyspieszenie i zmiana biegów;
  • pompowanie i strojenie żelaznych koni, kupowanie części;
  • formaty dla jednego i wielu graczy.

Trójwymiarowa oprawa graficzna zawiera elementy przestarzałej stylistyki. Konieczność kontrolowania ruchu i utrzymywania wysokiej aktywności sprawia, że ​​rozgrywka jest atrakcyjna dla fanów projektów wyścigowych. Różnorodność jest dodawana poprzez zmianę lokalizacji, będziesz musiał zdać testy w radykalnie różnych warunkach pogodowych, w upalnej i zimnej pogodzie. Ważne jest, aby trzeźwo oceniać ryzyka i szanse, dążyć do perfekcyjnego wykonywania zadań, awansować na szczyt na podstawie prawnej. Udowodnij, że zasługujesz na tytuł najlepszego motocyklisty!


Reklama

Pobierz Bike Rider Mobile 1.00.2

Nowości w tej wersji
Woo-hoo! The totally new bike racing game from T-Bull is finally available in open beta! Can't wait to see your feedback! Prove your traffic driving skills, and show your racing spirit in the heart of the busiest roads and highways!

To make sure you don't miss a thing, just keep your Updates turned on. Play now!
informacje ogólne
wersja 1.00.2 (725010020)
Data umieszczenia 2021-05-22 18:08
rozmiar 68.57 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
BILLING

BILLING

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

Wszystkie aplikacje T-Bull na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/05/23 11:11
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |