The Survival Hunter Games 2
0 (0)

The Survival Hunter Games 2

Opis:

Game The Survival Hunter Games 2  - Ta zabawna vyzhivalka, w której możesz biegać i skakać, strzelać i walczyć, zabijać wrogów i niszczyć ich bazę.

Podopieczny gracza trafia do zaciekłego świata, w którym konieczne jest zmobilizowanie wszystkich sił, aby uratować własne życie. Każdy, kogo spotkasz, szuka ognia lub walki wręcz. Po drodze możesz znaleźć broń, zwiększyć swój arsenał. Rozgrywka podzielona jest na poziomy, polegające na wykonywaniu misji mających na celu oczyszczenie określonych obszarów lokacji. Na wykonanie planu jest mało czasu, o czym przypomina licznik czasu u góry ekranu. Jeśli wyznaczony czas nie wystarczy, musisz kontynuować działanie, ale prawo do otrzymania stałej broni znika.

Projekt graficzny w stylu kubizmu stwarza szczególne środowisko. Zniszczony wróg rozpada się na małe kostki, warto je podnosić i gromadzić. W prawym górnym rogu możesz zobaczyć liczbę wrogich postaci (ludzi, psów), a także liczbę podniesionych kostek. Po lewej stronie znajduje się miniatura mapy, która wyświetla przybliżoną lokalizację przeciwników z uwzględnieniem wybranego kąta widzenia. Nad kartą znajduje się skala ze wskaźnikiem zdrowia. W walkach można odnieść poważne obrażenia, trzeba monitorować stan oddziału i dostosowywać taktykę. Zmiana narzędzia ataku jest dostępna w dowolnym momencie.

Charakterystyczne cechy gry The Survival Hunter Games 2:

  • przetrwanie w okrutnej przestrzeni z masą wrogów;
  • gotowość do odparcia kilku rodzajów ataków;
  • broń z różnymi metodami oddziaływania;
  • ograniczona ilość amunicji;
  • krótkie i niebezpieczne misje bojowe.

Oprócz mieczy, karabinów i innych środków do niszczenia antagonistów, na lokacjach leżą apteczki i inne przydatne rzeczy dla wojownika. Joystick i różne klawisze sterujące znajdują się w dolnej części ekranu. Możesz kontemplować to, co dzieje się w pierwszej osobie, czując jak największe zaangażowanie w procesy. Od czasu do czasu pojawia się propozycja zapoznania się z reklamami za bonusy, ale nie ma narzucania informacji handlowych. Poprowadź wojownika po placach zabaw, systematycznie usuwając terytorium z przeciwników!


Reklama

Pobierz The Survival Hunter Games 2 1.154

Nowości w tej wersji
- Fixes on colliders and layers on levels 1-6
- Lights rebaked from levels 1-6
informacje ogólne
wersja 1.154 (154)
Data umieszczenia 2022-04-15 03:41
rozmiar 137.75 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

AD_ID

AD_ID

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/05/23 13:14
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |