Opis:

Inventors Muse  to mobilna gra na Androida, która w całości opiera się na zadaniach, łamigłówkach. Inventors Muse mówi o nowych wynalazkach (kiedyś nowych). Podczas gry możesz poczuć się częścią historii, a nawet inspiratorem wielkich umysłów ludzkości. Tempo postępu zależy teraz tylko od Ciebie.

Każdy kolejny wynalazek był kiedyś prawdziwą zagadką. Wszystkie czynniki wpływające na wynik musiały się zsumować. Nowe odkrycia można nazwać całkowicie banalnym szczęściem. Ale w Inventors Muse będziesz musiał ciężko pracować, aby stworzyć coś nowego. Będziesz musiał badać lokalizacje, znajdować przydatne przedmioty, otwierać kolejne poziomy, rozwiązywać zagadki. Dla muzy nic nie jest przypadkowe.


W Inventors Muse możesz zanurzyć się w świecie nauki, zapoznać się z twórczością najsłynniejszych naukowców przeszłości. Gra spodoba się nawet tym, którzy są zupełnie daleko od historii. Może być pierwszym krokiem do wiedzy. W Inventors Muse musisz otwierać pokój po pokoju. A w każdym z nich będzie czekało na Ciebie coś nowego. Przygotuj się do intensywnego myślenia, ponieważ będzie ogromna liczba odkryć (i prawie wszystkie z różnych branż).


Inventors Muse jest odtwarzana z perspektywy pierwszej osoby, aby uzyskać bardziej wciągające wrażenia. Nie będzie problemów z zarządzaniem. Wszystko jest intuicyjnie jasne. Zarówno doświadczeni gracze, jak i początkujący mogą cieszyć się tą grą na urządzenia mobilne. Inventors Muse pozwala ewoluować w wygodnym tempie. Będziesz mieć wystarczająco dużo czasu, aby znaleźć potrzebne przedmioty, poradzić sobie z zadaniami i przemyśleć. Nie spodziewaj się jednak, że każda nowa misja będzie szybsza od poprzedniej. Zagadki w Inventors Muse są zróżnicowane. Ten sam scenariusz nie będzie działał na różnych poziomach. Będziesz musiał ciągle wymyślać coś nowego. A to wymaga czasu!


Użytkownicy pozytywnie ocenili program Inventors Muse w Google Play. Chodzi o brak wysokich wymagań wobec urządzenia. Pewną rolę odegrała też ciekawa koncepcja. Znalezienie podobnych gier będzie bardzo trudne.


Reklama

Pobierz Inventors Muse 1.0

informacje ogólne
wersja 1.0 (6)
Data umieszczenia 2021-10-06 18:18
rozmiar 71.37 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/05/24 09:59
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |