Rageball League
0 (0)

Opis:

Rageball League  to fantastyczna mobilna gra piłkarska. Gra spodoba się fanom sportu, bitew z prawdziwymi graczami, po prostu dynamicznych rywalizacji.


Jeśli jesteś jednym z tych graczy, którzy zawsze szukają adrenaliny, przeciwników do rywalizacji, to nie możesz wyjść poza Rageball League. Jednak w tej grze będziesz musiał nie tylko szybko poruszać się po boisku, ale także przemyśleć własną taktykę. Tylko jeden błąd może odwrócić losy gry. A jeśli wróg się zbliża, nastrój się pogarsza. Kiedy przegapisz przewagę na samym początku, gra przestaje być ekscytująca. Wydaje się, że nie ma nadziei. Jeśli grasz w Rageball League, to podejście powinno zostać porzucone. Na przejęcie nigdy nie będzie za późno.


Rageball League oferuje znacznie więcej zajęć niż zwykła piłka nożna. Akcja rozgrywa się na fantastycznej arenie. Gra posiada elementy rugby i prawdziwe walki. Nie obowiązują tu zwykłe zasady! Twórcy postarali się, aby gra była jak najbardziej dynamiczna. I zrobili to!

W Rageball League możesz rywalizować z nieznajomymi. Ale zawsze lepiej jest zaprosić znajomego do swojego zespołu! Szczególnie interesująca będzie gra, jeśli użyjesz jednego z dostępnych czatów głosowych. Nie było to zawarte w grze, ale podczas meczu można się całkiem porozumiewać. Pozostaje tylko wybrać aplikację, której będziesz używać.


W Rageball League możesz grać różnymi postaciami (każda z unikalnymi zdolnościami). Na co to wpłynie? Taktyka walki z wrogiem będzie inna. Nie zapomniałeś o walkach w grze, prawda?


I chociaż „klasyczna” wersja gry Rageball League to 2v2, możesz wybrać także inne. Im więcej trybów wypróbujesz, tym bardziej przewidywalni będą Twoi przeciwnicy w przyszłości. W końcu będziesz wiedział, jak różni gracze zachowują się w określonych (czasem stresujących) sytuacjach.

Rywalizuj, ćwicz i rozwijaj swój refleks, aby zostać niekwestionowanym mistrzem Rageball League!


Reklama

Rageball League

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/05/24 12:06
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |