Misje międzynarodowe
0 (0)

Misje międzynarodowe

Opis:

International Missions  to gra mobilna, w której musisz spróbować wcielić się w agenta specjalnego. Natychmiast zrozumiesz, czego się od ciebie wymaga. Już przy pierwszym uruchomieniu widać, że trzeba rozwiązywać problemy o zasięgu ogólnopolskim. W takiej sytuacji nie należy bać się trudności. Zwiększ swoją pewność siebie i działaj zdecydowanie!


W misjach międzynarodowych nie ma „złych” ani „dobrych” bohaterów. Wszyscy złoczyńcy tutaj (a nawet ty). Gracz dołącza do grona agentów nieprzyzwyczajonych do pokojowego rozwiązywania problemów. A tutaj strzelania bez ostrzeżenia nie można nazwać impulsywnym. Misje międzynarodowe zawsze to robią. Wyjdź poza dobro i zło, wykonuj swoją pracę dobrze!

Już przy pierwszym uruchomieniu rzuca się w oczy niepowtarzalny styl misji międzynarodowych. Gra nie wymaga dużych zasobów urządzenia mobilnego, ale obraz na ekranie mile Cię zaskoczy. Deweloperzy wykonali świetną robotę na lokalizacjach, idealnie dobierając kolorystykę do otoczenia. Wypełnianie misji w misjach międzynarodowych będzie prawdziwą przyjemnością. Nie można zignorować efektów dźwiękowych, które uzupełniają to, co dzieje się na ekranie.


Dopóki misje międzynarodowe nie znalazły swojego gracza w Google Play. Gra ma jednak spory potencjał. Oferuje doskonały "obraz" i rozgrywkę w najlepszych tradycjach retro (ale z pewnymi ulepszeniami i modyfikacjami).

Kontroler można podłączyć do misji międzynarodowych, aby uprościć rozgrywkę. Użyj go, jeśli jesteś przyzwyczajony do grania z dodatkowymi modyfikacjami urządzenia.

Misje międzynarodowe zapraszają cię do zostania kimś, kto rozwiązuje problemy szybko i bez zbędnych pytań. Otrzymanie nagrody będzie Twoim głównym celem. W trakcie tego procesu będziesz musiał korzystać ze specjalnego wyposażenia dostępnego dla wszystkich graczy. Zwróć uwagę na każdą okazję!


Dlaczego powinieneś zacząć grać w misje międzynarodowe na Androida?

  • Doskonały element wizualny, styl retro.
  • Możliwość poczucia się jak agent specjalny.
  • Różne misje i zadania do wykonania szybko i bez emocji.

Reklama

Pobierz Misje międzynarodowe 1.0

Nowości w tej wersji
- first release
informacje ogólne
wersja 1.0 (1)
Data umieszczenia 2021-05-24 15:40
rozmiar 58.03 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

Wszystkie aplikacje Pixeloza na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(1)
1.4★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/05/25 10:39
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |