Unholy Adventure
0 (0)

Opis:

Unholy Adventure  to darmowa gra mobilna, która łączy wszystkie popularne gatunki. Instalując Unholy Adventure, otwierasz sobie dostęp do wielu różnych gier (różniących się od siebie). Każdy użytkownik, który zwrócił uwagę na ten projekt, znajdzie coś dla siebie. To wyjaśnia niezwykle pozytywne oceny w Google Play.

Do tej pory Unholy Adventure zostało zainstalowane nieco ponad 500 razy. I absolutnie wszystkim graczom spodobał się ten projekt. Średnia ocena (z recenzji) nie spada z 5 (maksymalna).

Gracze szczególnie zwrócili uwagę na element wizualny. Już przy pierwszym starcie widać, że dalej będzie strasznie. Unholy Adventure ma unikalny styl, którym nie każda gra może się pochwalić.


W Unholy Adventure znajdziesz łamigłówki, mistyczne historie i przygody. Możesz grać nawet bez internetu. Przyjdź zawsze i wszędzie! Osobnym plusem będzie fakt, że gra ma rosyjską lokalizację. Z Unholy Adventure może korzystać absolutnie każdy gracz mówiący po rosyjsku (i to całkowicie za darmo).


W Unholy Adventure dostępny jest również system poziomów. Wśród nich są naprawdę przerażające, mistyczne. Czasami nawet trudno jest zrozumieć, co dzieje się na ekranie. Ale właśnie taki efekt starali się osiągnąć programiści, bo nieznane przeraża najbardziej. Wśród lokacji jest miasto, które zostało schwytane przez zombie. Chodzenie tam może kosztować gracza życie. Ale możesz też odwiedzić apartament w stylu retro, w którym odnajdziesz wiele nostalgicznych tajemnic. Udaj się do sklepu elektronicznego i sprawdź produkty, które sprzedają się teraz w świecie fantasy. To kolejna lokacja w Unholy Adventure. Możesz nawet pójść na marne. To miejsce, w którym nikt nie znajdzie gracza. Jest strasznie ciemno, dookoła smród, roi się od szczurów. Co może być gorszego?


Przejdź poziom po poziomie, przejdź dalej przez fabułę, aby dowiedzieć się, jak zakończy się fascynująca historia, ponieważ twórcy Unholy Adventure zwrócili na to szczególną uwagę.


Reklama

Pobierz Unholy Adventure 2.0.9

Nowości w tej wersji
- Icons made bigger
- Multiple bugfixes
informacje ogólne
wersja 2.0.9 (2000009)
Data umieszczenia 2022-04-17 07:46
rozmiar 108.63 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

AD_ID

AD_ID

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/05/25 12:41
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |