Opis:

Idle Tiktoker to symulator, w którym możesz zostać gwiazdą sieci społecznościowej TikTok  , zaczynając od dołu. Tutaj musisz przejść trudną ścieżkę od początkującego do światowej gwiazdy.


Tik Tok to sieć społecznościowa, w której użytkownicy przesyłają krótkie filmy. Może to być opowieść o czymś, taniec, żart. Absolutnie wszystko, jeśli nie jest to sprzeczne z regułami społeczności! Początkowo użytkownicy nie traktowali TikTok poważnie, ale potem ta platforma stała się popularna nie tylko wśród dzieci. Absolutnie wszyscy byli nią zainteresowani. A twórcy Idle Tiktoker nie przegapili okazji stworzenia aplikacji, która pozwoli im „przetestować” własny potencjał w nowej sieci społecznościowej.


Idle Tiktoker jest odpowiedni zarówno dla tych, którzy chcieliby promować swoją stronę w przyszłości, jak i dla tych, którzy mają profil TikTok od dłuższego czasu. Chcesz wiedzieć, jak żyją gwiazdy? Następnie zainstaluj grę i zacznij tworzyć!

Pierwszym krokiem w Idle Tiktoker jest stworzenie własnego kanału. Musisz tworzyć filmy o naprawdę wysokiej jakości, które będą trafiać do rekomendacji. Dzięki temu może się nimi cieszyć ogromne grono użytkowników. Jeśli kręcisz filmy, które są interesujące tylko dla bardzo wąskiego kręgu ludzi, zdobycie popularności będzie znacznie trudniejsze. Zdobądź doświadczenie, spróbuj różnych rzeczy! Więcej eksperymentów, więcej odbiorców. Więcej publiczności to więcej pieniędzy.


W Idle Tiktoker możesz dowiedzieć się, jak gwiazdy sieci społecznościowej zarabiają pieniądze, sprawdź sam tę metodę. Niektórzy mogą zbić fortunę, podczas gdy inni są zadowoleni z małej pensji przez długi czas. Którą ścieżką wybierzesz? I na własną rękę? Zacznij grać w Idle Tiktoker, aby się przekonać!

Najtrudniejszym etapem prac będzie rozwój kanału. Czasami publiczność stoi w jednym miejscu, nie wykazuje aktywności, nie reaguje na Twoje treści, nie rośnie. Oznacza to, że gdzieś skręciłeś w złym kierunku. Będziemy musieli zmienić strategię promocji, odkryć nowe kierunki i formaty oraz stale ulepszać treść. W przeciwnym razie w żaden sposób nie można chronić interesu publicznego.


Reklama

Pobierz 1.1.6

informacje ogólne
wersja 1.1.6 (10)
Data umieszczenia 2021-05-26 19:33
rozmiar 52.9 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BILLING

BILLING

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

Wszystkie aplikacje Pick games na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/05/26 10:39
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |