Opis:

Pen Rush  to fajna gra mobilna, która może pomóc Ci radzić sobie ze stresem. Jest idealny dla każdego, kto chce „zabić czas”, ale nie chce spędzać na nim wszystkich nerwów. Możesz rozpocząć Pen Rush w dowolnym momencie (i zakończyć w dowolnym momencie). Tutaj jesteś wyłącznie dla siebie. Nikt nie zostanie pokonany, jeśli wyłączysz urządzenie mobilne po kilku minutach.


W grze Pen Rush musisz narysować własną ścieżkę za pomocą kolorowego pióra. Tylko gracz wyznacza trajektorię! Ale to wcale nie jest takie proste. Po drodze napotkasz przeszkody, których należy unikać. Zabawa polega nie tylko na posuwaniu się naprzód, ale także na zbieraniu surowców. Oto złote monety, które należy zebrać jak najwięcej w jednej linii w Pen Rush. Zmień kierunek, gdy na drodze pojawi się przeszkoda. Jeśli zauważysz je przed sobą, przesuń uchwyt na bok z monetą.


W wielu przypadkach zebranie wszystkich surowców (złotych monet) nie zadziała. Musisz wybrać odpowiednią stronę, skupiając się na liczbie monet (w danej linii), przeszkodach.

Ale dlaczego potrzebujesz waluty w grze? Te gry wymagają tylko niewielkich zmian. Po zebraniu wystarczającej ilości zasobów możesz kupić nowe skórki. Sam proces gry nie zmieni się od tego, ale komponent wizualny zachwyci.

Nie ma wyraźnego postępu w Pen Rush. Z każdą próbą nie jest to trudniejsze. Jednak gracz ćwiczy i rozwija się, stopniowo wspinając się coraz dalej. Za każdym razem, gdy doświadczenie rośnie, linia się wydłuża. Ustanawiaj własne rekordy i rywalizuj ze znajomymi! Który z was jest najbardziej wytrwały?


Kolory w Pen Rush są żywe, a ekran przyciąga uwagę i sprawia, że ​​się relaksujesz. Miłym dodatkiem będą również efekty dźwiękowe. Tutaj każdy poradzi sobie ze sterowaniem! Wystarczy przesunąć uchwyt z boku na bok.

Pen Rush nie zyskał jeszcze dużej popularności w Google Play, ale takie gry są szybko zauważane. Jest bardzo prawdopodobne, że projekt stanie się rozpoznawalny w przyszłości. Każdy uwielbia bić rekordy!


Reklama

Pobierz Pen Rush 1.0.3

Nowości w tej wersji
- 10 new levels.
- Expand your gallery with the second floor.
informacje ogólne
wersja 1.0.3 (4)
Data umieszczenia 2021-05-26 19:34
rozmiar 78.51 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/05/26 12:42
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |